Czy warto kupować HD 7770 firmy Asus?

Witam,

Chcę kupić kartę graficzną radeon hd 7770 , tylko nie wiem czy akurat od tej firmy będzię dobry ? Tutaj dokładny link do towaru :

http://allegro.pl/asus-radeon-hd7770-1g … 52671.html

dokładnie chodzi o to czy firma Asus i ta wersja będzię dobra , czy polecacie kogoś innego ?

Dzięki , pozdrawiam

Wszyscy chwalą HD 7770 OC od Gigabyte, sam mam i jest OK.

Myślę że Gigabyte będzie lepszym wyborem, wydaje ciut lżejszy dźwięk a asus lubi przygrzać trochę, no i oczywiście cenowo wychodzi ciutkę taniej :wink: Tak jak mówiłem, wszystko ciutkę inaczej wygląda :stuck_out_tongue: I warto się zastanowić :slight_smile: Ja przerzuciłem się na gigabyte i jestem zadowolony :slight_smile:

Zobacz np. to :

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-77 … 10599.html

ok dzięki ,

Asus z aukcji ma krótszą gwarancję - 24 miesiące.

Brałbym Gigabyte z 3-letnią.

No ok , ale wiecie czy ta wersja BOX tego Gigabyte będzie miała w zestawie adapter to podłączenia monitora z kablem D-Sub ? ;]

bo nie mam za bardzo dostępu do takich sklepów żeby owy dokupić ?

Wydaje mi się że nie ma.

Głowy nie daję, ale u mnie chyba nie było,zamów razem z kartą max 10 zł.

ok zobaczę co da się zrobić ;]

Kabel to właśnie ta różnica w cenie między nim a ASUS-em, więc lepiej kupić od razu z kablem dopasowany. A chłodzenie z DirectCU też raczej polecane jest swoją drogą.

@alfinho, wgl. ciebie nie zrozumiałem… Kabel to jedyna różnica? A taktowanie, chłodzenie, pobór mocy? Człowieku z choinki się urwałeś :smiley:

“A chłodzenie z DirectCU też raczej polecane jest swoją drogą.”

Nie rozumiem, i nie zamierzam zrozumieć, stek bzdur i nie potrzebnych informacji :stuck_out_tongue:

Przecież to nie będą duże różnice, a taktowanie można sobie dopasować w panelu CCC. Najlepiej brać kartę z jak najdłuższą gwarancją.

Gigabyte nie dołącza obecnie do swoich kart przejściówki D-Sub - DVI. Natomiast w pudełku zwykle jest przejściowka do podłączenia zasilania karty graficznej z molexów.