Czy warto kupować karte tv?

Mam pytanie. Czy warto w ogóle kupowac karte tv gdy mam antenę naziemną (tzn nie satelitarna ani kablówkę tylko taką zwyczajną). Antena jest w poorządku i podłączona do telewizora odbiera programy ale czy taki tuner w karcie da rade? A jesli tak to jaki byscie polecali? Pozdrawiam

a będziesz jej używał ? Mi się wydaje że dla 4 programów to nie ma sensu :x

Sam musisz podjąć decyzję, jeśli jesteś uzależniony od tv i wystarczy ci 4-5 programów to kup kartę , a jak masz dobre łącze możesz oglądać tv przez internet.

alien46 jakie pytanie, taka odpowiedź 8)

Jeżeli masz zamiar oglądac TV na ekranie monitora to warto, jeżeli ma Ci służyć jako podstawka pod kufel z piwem to zakup nieopłacalny (trufle możesz za darmo przynieść z pubu :mrgreen: )

:lol: ;]

Dobry jeśli masz wybierać między telewizorem a kartą, choć jeśli chcesz oglądać M jak miłość i gadać na gg to raczej wałek :PPP

Miałem pożyczony mały telelwizorek z podpięciem do zwykłej pokojowej anteny (ze wzmacniaczem). Obraz na telewizorze był OK, czasami były zakłócenia, ale to zalezało od pogody. Telewizor oddałe, kupiłem kartę WinFast 2000XP Expert i niestety to nie jest ta sama jakość. Przy takim samym ustawieniu anteny odbiera mi jedynie TVP3, Puls i TV4, przy czym na wszystkich programach są zakłócenia. Nie wiem, czy obraz polepszyłby się, gdyby była podpięta antena zewnętrzna. Mieszkam ok. 4 km od nadajnika, a mimo to karta nie daje sobie rady z takim sygnałem. Tak więc zamawiam kablówkę :), a z tego co czytałem karta ta działa świetnie na kablówce.

Pzdr.