Czy warto kupować karte tv?

(Alien46) #1

Mam pytanie. Czy warto w ogóle kupowac karte tv gdy mam antenę naziemną (tzn nie satelitarna ani kablówkę tylko taką zwyczajną). Antena jest w poorządku i podłączona do telewizora odbiera programy ale czy taki tuner w karcie da rade? A jesli tak to jaki byscie polecali? Pozdrawiam

(Dod) #2

a będziesz jej używał ? Mi się wydaje że dla 4 programów to nie ma sensu :x

(Ewe) #3

Sam musisz podjąć decyzję, jeśli jesteś uzależniony od tv i wystarczy ci 4-5 programów to kup kartę , a jak masz dobre łącze możesz oglądać tv przez internet.

(fiesta) #4

alien46 jakie pytanie, taka odpowiedź 8)

Jeżeli masz zamiar oglądac TV na ekranie monitora to warto, jeżeli ma Ci służyć jako podstawka pod kufel z piwem to zakup nieopłacalny (trufle możesz za darmo przynieść z pubu :mrgreen: )

(S E B A11) #5

:lol: ;]

Dobry jeśli masz wybierać między telewizorem a kartą, choć jeśli chcesz oglądać M jak miłość i gadać na gg to raczej wałek :PPP

(alpetrus) #6

Miałem pożyczony mały telelwizorek z podpięciem do zwykłej pokojowej anteny (ze wzmacniaczem). Obraz na telewizorze był OK, czasami były zakłócenia, ale to zalezało od pogody. Telewizor oddałe, kupiłem kartę WinFast 2000XP Expert i niestety to nie jest ta sama jakość. Przy takim samym ustawieniu anteny odbiera mi jedynie TVP3, Puls i TV4, przy czym na wszystkich programach są zakłócenia. Nie wiem, czy obraz polepszyłby się, gdyby była podpięta antena zewnętrzna. Mieszkam ok. 4 km od nadajnika, a mimo to karta nie daje sobie rady z takim sygnałem. Tak więc zamawiam kablówkę :), a z tego co czytałem karta ta działa świetnie na kablówce.

Pzdr.