Czy warto neostradę?

Mam pytanie kończy mi się umowa na mój internet i zamierzam wymienić na neostradę, i zastanawiam się jaki transfer jest w neostradzie 1mb??/ a czy są tam jakieś ograniczenia typu np 10gb transferu na miesiąc lub ograniczenie 5 kont pocztowych???

Nie znam się zabardzo na sieciach internetowych więc może wy coś doradzicie?? może lepiej wziąć netię??? ![-o<

o ile wiem to neostrada zniosła te wszystkie limity

bardziej polecam ci netie - jest poprostu tańsza , i niczym poza tym sie o od neostrady nie różni

Witam! O ile się mi wiadomo to przy neostradzie masz łatwo dostępny serwis. Jeżeli coś się stanie i nie masz neta to dzwonisz i technicy sprawdzają linię, a z netią przynajmniej tam gdzie mieszkam tak nie ma. W netii umowę dostajesz pocztą, nie masz fizycznego kontaktu ze sprzedawcą z którym możesz załatwić drobne problemy, mają oni kontakt z technikami i sprawa jest szybko załatwiana, a gdzie możesz się zgłosić mając netię??? U mnie w mieście nie ma żadnego przedstawicielstwa tej firmy, jest tylko kontakt telefoniczny z konsultantem w Warszawie.

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale wydaje mi się że warto się nad tym zastanowić.

Ja polecam neostradę !!

Pozdrawiam!!

download 1024 kb/s (128 kB/s)

upload 256 kb/s (32 kB/s)

Nie. TP zniosła limity transferów

Jedyny problem to przeciążenia w centrali (które mogą wystąpić)

viewtopic.php?f=15&t=230126

u mnie już przy 512kb/s były problemy

osobiście polecam vectre łącza mają bardzo dobre parametry za korzystną cene .

co do neo to ma największą zaletę ze wszystkich sieci w polsce mianowicie całodobową pomoc techniczną, łącza też są ok ale w nie których przypadkach bywają problemy . i ceny są dość wysokie

a czy chcąc wziąś neostradę to muszę zwiększyć abonament telefoniczny bo mam ten najniższy (ten około 30zł)?/

a może lepiej wziąść tele2 internet???

Przejrzyj ofertę , gdzie najtaniej najlepiej a nie tak się pytasz.

Ja miałem i neo i teraz mam netie. I rachunki z netii przychodzą całkowicie pogmatwane… coś nie zawsze pasuje. Ale dokładnie będę wiedział za miesiąc kiedy skończy mi się okres promocji. Zobacze wtedy ile będzie przychodzić. Co do szybkości internetu niczym się nie różni. W końcu te same linie. Całe życie przeciążone… jeju co za kraj ^^

przeczytałem w internecie że na lini TP SA jest możliwosc założenia Dialog net może ma ktoś doświadczenia z tym internetem??? bo ceny ma chyba najlepsze z pośród neostrady i tele2??

a co powiecie o tym http://www.skysatplus.pl/zamowienie.php bo za 320kb/s 79zł miesięcznie to bardzo dobra cena???

bo za 320kb/s 79zł … to są kilo BITY … czyli musisz podzielić przez 8 … będzie ci zasysać max 40 kilobajtów na sekundę … ( przy 1 mega jest to 128 kilobajtów na sekundę )

// edit: 160 zł za 1 MB … mają chopy fantazję … :?

A co myslicie która z tych ofert dialod, neostrada czy netia ??? która cię wydaje najlepsza?? (pod wzgledem cenowym to dialog) ale czy np w dialogu są jakieś spadki transferu lub przeciążenia sieci i internet chodzi tak że ledwo gg buja???

Ja bym się skłaniał do Netii. Ale wybór należy do Ciebie.

Pozdro.