Czy warto pobierać Wota na takim kompie?

(rycerz2000) #1

Mam kompa Windows Vista  Home Basic Service Pack 1 32-bit 

Pentium® Dual-Core CPU 2.00 GHz

4,00 GB RAM

Komp jest dość zapchany różnymi programami dysk C 96/222 GB czyli 96 GB wolnego miejsca.

Miałem Wota, ostatni raz grałem przy wersji 9.0 miałem wtedy mniej niż 10 fps w każdej bitwie. Teraz chciałbym grać ale nie wiem czy się opłaca pobierać. Jak myślicie? dało by się w ogóle grać?

(Szeryfuniu) #2

Agrafika to jaka, bo nie napisałeś? Proc i ram do pogrania starczą, ale nie wiem jaka grafika.

(ADR1991) #3

Zmieniłeś przez ten czas coś w komputerze? Jeżeli nie, to gra będzie podobnie działać jak wtedy.

(rycerz2000) #4

Karta graficzna: Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

Przybyło trochę programów, plików, zmieniłem antywirusa a poza tym to chyba nie.

(system) #5

Daj sobie luz… będziesz tylko drażnił ludzi bo faktycznie przy 10fps to nawet nie bardzo dowiesz się kto do Ciebie strzela.

Ale jak już bardzo chcesz to graj artylerią, na ekranie ostrzału będziesz miał więcej fps.

(rycerz2000) #6

Jakoś przy 10 fps doszedłem do 9 poziomu  :mrgreen:. Tylko obawiam się że teraz będzie gorzej.  :?

Edit:

Czekam także na opinie innych użytkowników

(system) #7

Weś… jakby poziom zależał od tego jak kto gra to 10% by 9-10 miało. Toż tam wystarczy stać i patrzec a w 2 tyg wbijesz 7 lvl min. A dodatkowo jak ktoś słabo gra to system pomaga :wink:

(Szeryfuniu) #8

Dokładnie :wink:

I osobiście też odradzam na tej karcie, jak miałeś 10fps, to teraz może 8 będzie. :slight_smile: