Czy warto ściągnąć Vista Inspirat Ultimate 2?

(system) #1

jak w temacie

chce się dowiedzieć czy zamula system??

i czy robi wrażenie ??

(Neon1992) #2

Zainstalowałem ten dodatek jakieś dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony, mi kompa nie spowolnił, raptem zabrał jakieś 50MB RAMu.

Zamienia ekran logowania, pasek start, wszystkie ikony - ogólnie POLECAM!

(Mienso91) #3

Ja również jestem bardzo zadowolony :mrgreen: Screen z mojego pulpitu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4908a.html

(Goodprogram) #4

jak dla mnie takie "programy" są tylko do tego aby zamulac kompa, no oczywiście jesli ktoś ma 1 czy 1,5 gb ram to może sobie na takie coś pozwalać, jak dla mnie jest to bezużyteczne, więc nie polecam

(system) #5

według mnie zależy jakiego masz kompa jak masz dużo ramu conajmniej 1gb to sie opłaca a jak mniej nie

(SeBoLaS) #6

ja polecam już mam ten dodatek z dobre 2 miesiące i zero problemów

(Mister1294) #7

JA MAM 512 RAMU I CHODZI BARDZON DOBRZE

JAK NIE TESTOWAłEś TEGO DODATKU I NIEWIESZ TO SIE NIE UDZIELAJ

(Kubakuderski) #8

powiez to mojemu 128...na starym kompie...codzi tak samo jak bez nakladki

(Paluch Ti) #9

a czy da się zrobić jakoś aby to kółko menu start było większe? tzn takie duże jak w vista a nie równe takie jak pasek menu start. chce żeby trochę wystawało tak jak w viscie. da się jakoś zrobić?

(Kubakuderski) #10

kiedyś tak ajoś zrobiłem...ale było widać jak to kółko ,,,wpycha'' się na pozim reszty paska i nic z tego

(Paluch Ti) #11

chcę żeby tak wyglądało to kółeczko. Wie ktoś jak to zrobić?? to jest screen z obrazka który pokazuje się na poczatku podczas instalacji Vista inspirant ulimate 2

screen:

c8b4b6fd7df2e4e5.jpg

(Goodprogram) #12

takie coś możesz ściągnąć z devianart

(Mister1294) #13

Mam pytanie.

Czy jak mam zainstalowane Vista Inspirat 2 to czy mogę zainstalować Windows Blinds bez dezinstalacji VI2?

(Paluch Ti) #14

ja jakoś takiego czegoś nie widziałem na deviantart. mógłyś zapodać linka?? byłbym wdzięczny

(Andr W) #15

MasterHamster jak się nazywa ten boczny pasek po prawej stronie?? Jakim programem to zrobiłeś??

(Adrian Nawrocki) #16

Ja polecam Vista transformation Pack 7. Jako jedyn program z tego typu zmienia menadxer okien w vistoskie, oraz srodowisko graficzne. Ten boczny pasek to Vista sidebar, ale ja polecam google desktop

(Mister1294) #17

(pavel9099) #18

Z własniego doświadczenia to nie polecam Vista transformation Pack gdyż ingeruje w pliki systemowe i jest też problem z jego odinstalowaniem. Musiałem robić formata, niestety.

(Rafa95) #19

andr_w ten program nazywa sie Thoosje Sidebar

(Mateusz Mka) #20

a jest ten dodatek po polsku?????????????????