Czy warto taki sprzęcik sobie sprezentować

nie opłaca się przed samą premierą gf 8800 brać kartę z serii 79xx czy x19xx…

Nie wiesz - nie odzywaj się.

Zwróciłem na to uwage kilka postów wcześniej. :roll:

no tak, w configu jest grafa GT a nie GX2, cena GeForce 7950 GT Extreme jest niższa o ponad €100 od Radeona X1950XTX, poza tym za niedługo chce dołożyć drugiego GeForca, bo mam do niego “tańszy dostęp”. Więc cena za dwa GF 7950 GT Extreme będzię niewiele wyższa od jednego X1950XTX a wydajność pewnie dużo większa.

Co do dysków, to Samsung o tej pojemności ma 8 MB Cache, a Seagate na komplett.ie jest tylko w wersji 9, więc lipa. Pozostaje WD. Z grzaniem się dysków dam rade…

Co do wydajności w niektóych tutułach może być różnie. Brak wspracia SLi i x1950 wygrywa, nawet z jednym GX2 (drugi ukłąd wyłączony b o wtedy jkarta chodzi jak w SLi!) a do 7950GT… różnie to jest z tą wydajnościa… jednak x1950 jest najszybszym obecnie układem.

I tak bym poczekał dwa tygodnie na 8800…

Twoja decyzja.

No więc zakupiłem już cały sprzęt, a ostateczna konfiguracja wypadła tak -> link

pozdro

Troszke zapozno weszlem na forum trzeba bylo brac 7900GTO jest tansze i wydajniejsze od 7950GT.

Ale i tak widze ze zrobijes co chciales,koledzy ci dobrze doradzali ze zmiana DYSKOW.

już nie warto, szkoda kasy wpychać na extreme, już lepiej soboe kensfielda kup(4 rdzenie :stuck_out_tongue: )co do grafy to czekaj na 8800, albo i na r600, pamięci może gskille albo mushkiny :stuck_out_tongue: aha i zasiłka to musi być naprawdę mocna 560? :roll: jak narazie pewnie starczy :stuck_out_tongue:

a po co 4 rdzenie, twórcy gier zapowiedzieli że nie będzie optymalizacji na 4 rdzenie…

Intel Core 2 Duo E6700 za €200 to dobra cena, jak nie to znajdź taniej…

a ati wciąż ma kiepskie sterowniki pod platformę linuksową, no i jakoś nie mam zaufania do ati. Poprostu co nVidia to nVidia…