Czy warto zainwestowac w monitor Geteway 24"?

Witam.

Jak wroce do Polski to chce sobie kupic PC wraz z jakims monitorem.

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o tym monitorze:

http://allegro.pl/item692591649_monitor … ab_30.html

Ogolnie to na PC bede sie bawil obrobka zdjec, tworzeniem stron itp. Chce tez ten monitor podlaczyc do PS3.

Moze jest na forum uzytkownik, ktory posiada ten monitor? Prosze o odpowiedz

A nie lepiej kupić sobie sprzęt tam gdzie teraz jesteś (o ile jest tam taniej) ?? ;D

Proszę zmienić temat na konkretny i używać polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

A nie lepiej sobie LG kupić?? Są w miarę tanie, mają wymianę na piksel w ciągu 30 dni od daty zakupu no i przy okazji jak coś ci się popsuję w nim to jak nie będziesz zadowolony z jego naprawy (porysują ci czy nie znajdą usterki w serwisie) dzwonisz wtedy do centrali do Warszawy, trochę nakrzyczysz na nich i masz szansę na wymianę na nowy sprzęcik z nową gwarancją :slight_smile:

Ja mam Gateway 24" FPD2485W S-PVA.

Jak chcesz kupić monitor LCD to tylko w sklepie na miejscu a nie w sklepie wysyłkowym. Dlaczego bo LCD-y są dość wadliwe a w szczególności Marka Gateway. Nie wiem czy coś się zmieniło ale jeszcze pół roku temu monitory Gataway były sprowadzane ze stanów z drugą młodością a sprzedawane jako nowe z roczna i dwuletnią gwarancją. 1 na 50 jest bez wad. Ogólnie jestem zadowolony z Gatka ale ja mam jeszcze podpięty drugi monitor CRTka i jak oglądam filmy, gry to jak jest jasno na ekranie to wygrywa LCD a jak jest ciemno to wygrywa CRT.

np; gra FEAR na LCD wygląda bardzo słabo, a FEAR na CRT wygląda doskonale.

Prawda. Niezłe parametry w dobrej cenie, kup tylko z DVI model.

OMG jakiś żart tak? Chyba byś musiał im udowodnić że to nie ty porysowałeś.

Zacznij krzyczeć a cię przeproszą i rozpłaczą. Oj wymiana się zdarza ale najczęściej naprawiają, zazwyczaj układ BGA i tyle.

Kpisz sobie z ludzi człowieku, naprawdę, to kłamstwo na forum normalnie. Gwarancja idzie ta sama, nigdy nie dostaniesz nowej.

Ok dzieki za informacje.

Myslalem troche nad tym i doszedlem do wniosku czy nie lepiej kupic jakis tv 32’’ np.samsung i do niego podlaczyc sprzet?

co wy na to?

sorry ze nie mam polskich znakow ale jestem za granica i wiecie(ÖÄ)hmm :o

To też dobry pomysł jednak musisz kupić TV FullHD no i będziesz mieć 1920x 1080 zamiast 1920x 1200/2560x 1600

A Mody i tak pewnie się przyczepią o polskie znaki bo oni nie uznają odpowiedzi nie.