Czy Warto Zamieniać Te Słuchawki Na Nowe?

Cześć wszystkim, mam słuchawki Panasonica (RP-HT380) coś mi się wali z kablem - trzeba by go wymienić… Tak się zastanawiam bo mam taką możliwość, żeby zamiast naprawiać stare kupić za 60zł nowe Soniaki MDR-XD200… Czy warto? Pasmo przenoszenia jednak stare Panasy mają lepsze… Słuchafony w większości podłączam do mojej Nokii N82 i słucham muzy czasami także do laptopa. Co myślicie? Warto? Ktore lepsze? Wydaje mi się, że te Soniaki są lepsze… A poza tym miałbym możliwość naprawienia kabla w Panasonicach i sprzedania w sieci…

na n82 różnicy dźwiękowej nie poczujesz bo sam telefon gra fatalnie,

na kompie, nie wiem jaką masz dźwiękówkę ale IMO panasoniki zdecydowanie są lepsze od tych soniaków więc lepiej niewielkim kosztem sobie jest podreperować niż wydawać kasę na nowe

Wg. mnie na tych moich Panasach podpiętych do N82(kiedyś) nawet spoko się słuchało, jakość była nie zła… Tylko trochę za cicho jak dla mnie… Chodzi o to, że Nokia N82 to taki jakby mój mp3 player - mam do niej kartę pamięci 4GB i tam sporo muzy… Jakie polecilibyście słuchawki tak do 120zł z przesyłką np. na allegro, żeby fajnie się słuchało na mojej Nokii muzy no i na lapku, żeby było ok. Chodzi mi o to,zeby lepiej to wszystko brzmiało niż na Panasonicach. Pozdro.