Czy warto zmienić system z xp na win7

Witam mam taki sprzęt:

athlon x2 240 2.8Ghz

2GB ram

8600GT

i win xp :slight_smile:

aktualnie gry ładnie śmigają :slight_smile: np. Dead island, COD Black Ops, Crysis, gta4 (na 35 fps na medium) itp :slight_smile:

Ale xp wydaje się już taki prosty, poprostu sie nim przejadłem :slight_smile:

Chciałbym zainstalować win7, tylko nurtuje mnie pytanie jak bedą działały gry ;/ na xp ładnie wszystko chodzi, nic nie przycina, a Win7 troszkie więcej potrzebuje zasobów tak więc nie wiem czy 2GB ram wystarczy aby pograć w te nowsze tytuly tak samo komfortowo jak na xp, co radzicie?

qwerty1991 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

hmmm z 2gb to jedynie win 32bit, ja bym proponował dokupić 1gb lub 2gb pamięci ram w zależności od budżetu zainstalować win 7 64bit i by było w porządku. :slight_smile:

2 GB ramu przy win7 może być mało zalecam 4 GB by grać , ogólnie system jest ok ale to zależy od upodobań i sprzętu :slight_smile: i jak już znieniać to na 64bit

Tak wiec odrazu mówie ze dokupienie ram chwilowo odpada :slight_smile: chciałbym tylko wiedziec jak byłoby z grami nowszymi, czy działałyby równie dobrze jak na xp czy jednak mogą być problemy np z gta4

moim zdaniem jeśli ram zostaje na poziomie 2 GB to nie warto

potwierdzam, przy win7 to mało ;/ Jednak dokupienie 2gb nie wiąże się z aż tak wysokimi kosztami

Co wy gadacie za głupoty do jasnej ciasnej. Win7 64 bitowy chodzi elegancko. Nawet nic nie czuć. Ustaw sobie pliczek stronnicowania i będzie ok :smiley:

Chodzić zapewne ładnie chodzi :slight_smile: ale jak z lepszymi grami ooo :slight_smile:

“Chodzić” to do nor. użytkowania czyli internet itp. no ale do grania wybacz, jeśli chce grać w np gta4

koledze chodzi o granie wiec przy jego sprzęcie, może gdy win7 64 bit. będzie goły z podstawowym softem więc niech poda parametry swojego ramu bo strzelam że to jakieś 800 Mhz DDR2

foni78 dobrze strzeliłeś z ramem:)

więc jak będziesz miał 4 GB ramu możesz pokusić się o zmianę systemu na win7 64bit jeśli chodzi o granie wtedy mogę to polecić

Mam dwurdzeniowy procek na każdy rdzeń 2.2 GHZ i 3 GB Ramu człenson. Pochwal się swoją maszyną

to nie temat do chwalenia się sprzętem…

Tu się mylisz, chłopak pytał czy przy 2gb pamięci ram da rade grać na win 7 w nowsze tytuły. Najpierw przeczytaj post ze zrozumieniem, niż napiszesz posta :wink: A po drugie nie wolno obrażać drugą osobę :slight_smile:

No ja wiem ale bezsprzecznie pogra sobie chłopak na minimalnych wymaganiach w gry.

Arkovianin , pokory…

Tu się rozprawia o giercowaniu na takim samym poziomie przy nowszym systemie.

Jest różnica między medium z 35fps i low :wink:

Dziwne, że jeszcze nie masz bana. Jak widzę, niedługo jeszcze :wink:

Powiem Ci Tak Warto Specyfikacje Komputera Mam Podobną Ale Inne Modele

Hmm…Ja na początku Miałem Windowsa XP Ale Po Dłuższym Użytkowanie Windowsa 7 Wolę Bardziej Windowsa 7.

Windows XP Jest Już Przestarzały I Mało Nowości Na Nim Hula.Windows 7 Jest ,Szybszy,Wygodniejszy I Ładniejszy.

Dlatego Też Nie Będę Już Się Rozpisywał I Polecam Ci WINDOWS 7 ULTIMATE

A Co Do Ramów Też Mam 2GB I Wszystko Pięknie Chodzi.

Sam juz nie wiem :slight_smile: W sumie oprócz GTA 4 wszystkie nowsze gry przeszedłem. Chyba zdecyduje sie na win7 :slight_smile: Choc czekanie na win8 też kusi bo juz niedługo :slight_smile: