Czy wartości podawane przez Everesta, są wartościami prawi -

dłowymi?

Chodzi mi konkretnie, o te wartości:

Karta wideo - EVGA e-GeForce GTX 275

Nazwa kodowa procesora graficznego - GT200b (PCI Express 2.0 x16 10DE / 05E6, Rev B1)

Częstotliwość taktowania układu graficznego (Geometric Domain) - 301 MHz (oryginalny: 648 MHz)

Częstotliwość taktowania układu graficznego (Shader Domain) - 602 MHz (oryginalny: 1458 MHz)

Częstotliwość taktowania pamięci - 100 MHz (oryginalny: 1188 MHz)

Everest w wersji Home darmowej jest już programem przestarzałym (2005 rok), więc może pokazywać bzdury przy nowym sprzęcie.

Sprawdź program SIW http://www.dobreprogramy.pl/System-Info … 13062.html i zobacz co on pokaże. Po uruchomieniu przełącz sobie język programu na polski.

Szefie, ale ja sprawdzałem to Everestem Ultimate w wersji 5.30, pożyczonym od kumpla.

Szefie, ale sprawdź co o Twoim kompie SIW “powie” :wink:

Czy SIW, ma możliwość tworzenia raportu, bo za nic w świecie nie mogę znaleźć czegoś takiego jak raport.

Z tego co pamiętam to tak, ale teraz tego nie sprawdzę bo nie jestem w domu a w pracy nie będę go instalował.

Dobra, już wiem, jak się robi raport. Trzeba po prostu, kliknąć Report :stuck_out_tongue: I co mam zrobić, wrzucić na Wklej cały raport?

Mistrzuniu złoty, a czy napisałeś w poście otwierającym jaką wersją Everesta sprawdzałeś konfigurację komputera :?

Walnij całego,

wklej na TU albo TU a w poście dajesz tylko link.

Everest pokazuje pewnie aktualne taktowania 2d odpal jakąś gierke, zrestartuj program i powinno być ok