Czy waszym zdaniem dobre osiągi prędkości?

Witam mam pytanie czy waszym zdaniem moje łącze 256kb/s nie jest oszukane oto link do licznika http://img.wklej.org/v/687146431292453047.png chodzi mi szczególnie czy ping jest odpowiedni i czy dystans jest ok co do prędkości to i tak mam szybszą niż w umowie na net :smiley: .

Z góry dziękuje za odpowiedz .

Ping za duży reszta w normie

A czym polecacie zoptymalizować ten ping ?

pingu się nie optymalizuje… zależy on np. od przeciążenia serwera z którym się łączysz, czy od przeciążeń Twojej sieci dokładniej Twojego usługodawcy itp.

Szkoda ze nic nie mogę zrobić co do przydzielenia mi osobnego adresu IP w mojej sieci :expressionless: chciałem nawet zapłacić ale operator odmówił niestety muszę być podpięty razem z całym miastem do jednego IP :twisted:

zmień sobie operatora albo zwiększ szybkość.

Gdybym mógł mam jeszcze umowę na ten net ważną przeszło rok cena korzystna niestety ta firma przyłożyła się tylko na usługi multimedialne typu wideo na życzenie ale prędkości netu wcale nie uwzględniła do swojej strategicznej walki o klienta choć cena jak za ten net co mam teraz bije i tak wszystkich operatorów w Polsce :smiley:

No ile bo chyba ? Chyba że for free :slight_smile:

Takto ja na pingi na speedtest.net nie patrze, tylko do onet i w CS jak coś włącze z lepszym serwerem.

Ja za neta 2048/128-20zł ale aktualnie tyle co za prąd bo mam drugi nadajnik i jakieś 10zł mnie wychodzi za prąda.

ja 34zł :smiley:

trochę drogo

292660845ok1.png

moje łącze kosztuje 45zł

Ja mieszkam w małej miejscowości niestety nic na to nie poradzę taki monopol na usługi niestety :frowning: większa prędkość tutaj nie dociera na lini telewizji kablowej :expressionless:

292852329.png

Płace 51zł

ja płace 62,71

może drogo ale prędkość

292876659.png (wynik i tak zaniżony bo mam router, dzielę łącze na dwa kompy i ściągałem stery)

w tym jest prywatny hub DC++ w którym udało mi się osiągnąć 19 Mb/s

jedyną wadą jest serwer proxy (utrudnia pobieranie z rapida) ale ma swoje plusy:D