Czy Wiedzmin działa na Intel Celeron?

Słabo szukasz -

Poczytaj tutaj -

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2291.0

Tam przecież jest napisane ,że “NIE WSPIERA” czyli ja to rozumiem , inaczej niż " nie będzie działać". A Skoro komuś Ta gra się uruchomiła na Celeronie to uważam ,ze to nie jest regułą , że nie pójdzie. Jak będę ją miał to napisze czy poszła Celeronie czy nie, narazie trwam w nadzieji :wink:

To już wiemy że nie jest regułą, bo już jednak ktoś odpalił Wieśka na Celeronie :wink:

Tylko dziwi mnie dlaczego podają takie informacje :-k

Gra nie wspiera następujących procesorów: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.

Może dlatego że są za słabe żeby na nich grać ?

Zresztą tytuł tamtego tematu mówi trochę sam za siebie :stuck_out_tongue:

Topic: Możliwe problemy techniczne w Wiedźminie

To kolejny dowód na to ,że to nie są pewne “informacje” . :slight_smile:

A z tego co piszą gracze na różnych forach myśleli ,że im nie pójdzie ,a ta gra ich miło zaskakiwała i działa na średnich detalach.

Ja podejrzewam ,że podali takie info żeby w razie czego oszczędzić sobie odpowiedzi na liczne zapytania o nie działającą grę.

To może być taką formą zabezpieczenia sie na wypadek jakiś problemów.

pewien nie jestem tylko moge sobie tak domniemywać … :wink:

hehe, tylko na moim kompie gra się włączyła i działa :P, tylko 5-10 FPS

mój komp w podpisie

A mi pójdzie ta gra na kompie takim jak w opisie??

Ziomixiu taaaak!

Hehe umnie MOH:A na 7300 GT śmiga aż miło : )

A dlaczego ma nie śmigać ?

Przecież ta karta jest obsługiwana przez MOH:A :roll:

Ameryki nie odkryłeś, minimum do MOH:A to GeForce 6600 GT lub X1300 Pro ATI ;]

W przypadku Wiedzmina jest trochę inna bajka bo producent napisał że część kart i procków nie jest obsługiwana, i mogą być problemy z odpaleniem, jednak gra na nich śmiga, bez problemów.

A w MOH:A to co nie jest obsługiwane to rzeczywiście nie jest i gry na nieobsługiwanym sprzęcie nie odpalisz.

Witam serdecznie, jestem nowy na tym forum i trafilem na nie, gdyz mam problemy z odpaleniem Wiedzmina. Gierke mam od niedawna i za wszelka cene staram sie ja uruchomic, ale jakos nie idzie.

Czy ktos z Was moglby wlasnie podac mozliwa konfiguracje w programie 3d-Analyze, a nuz gierka ruszy…

Moj sprzet:

  • AMD Ahtlon XP 2500 + (wiem, ze Witcher nie wspiera, ale moze jednak da sie z tym cos zrobic)

  • ATI Radeon 9200

  • 1 GB RAM DDR

Bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc, z gory dziekuje i pozdrawiam. :slight_smile:

nathaniel A co konkretnie się dzieje ?

Jakieś błędy ?

Opisz problem dokładniej wróżek tutaj nie mamy :?

Napisałeś tylko że nie idzie uruchomić ;]

Co sie dzieje konkretnie przy próbie uruchomienia ?

Konkretnie wyskakuje okienko ze ‘slodkim’ napisem (Bez polskich czcionek, za to z dziwnymi krzaczkami):

'Blad

Uwaga: Minimalne wymagania sprzetowe nie zostaly spelnione.’

U mojego kumpla jest tak samo, natomiast na laptopie jego siostry, ktora ma gorszego kompa o dziwo gra ruszyla, cielo co prawda tak, ze nie sposob bylo grac, ale to i tak dosc dziwne, dlatego probuje i szukam sposobow, zeby ja u mnie takze uruchomic :slight_smile:

Najpierw to pobierz i zainstaluj patcha do Wiedzmina.

Następnie jak gra nadal nie ruszy, pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Jak nie pomoże to pomyślimy dalej.

Może komp siostry Twojego kumpla posiadał obsługiwane komponenty, dlatego ruszyła.

Chociaż jak widać na to co gra obsługuje a co nie niema reguły, bo jednym chodzi na nieobsługiwanym a innym nie :?

Zrobilem tak wczoraj w nocy :slight_smile:

Z tym, ze nie jestem pewien, co do sterownikow. Instalnalem sobie ta paczke ‘Catalyst Control Center’ i jako, ze nic innego nie znalazlem, to mam nadzieje, ze to o to wlasnie chodzi :slight_smile:

Edit: Aha, dodam jeszcze, ze w tescie, jaki robilem sobie na pewnej stronce internetowej, ktorej nazwy akurat nie pomne w tej chwili (test byl czysto pod Wiedzmina) wyszlo mi, ze co do minimalnych wymagan brakuje mi tylko w karcie grafiki Pixel Shadera 2.0, ja mam 1.4

To spróbuj z 3D Analyze

http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik-898-3dAnalyze_2_36.html

Ale ja Ci tego ustawić nie pomogę, nigdy się w to nie bawiłem, ba nawet nie miałem do czynienia z radkami :stuck_out_tongue:

Okej, mam go juz wlasnie sciagnietego, nie wiem, jak to wszystko ustawic, ale sprobuje. Dzieki za pomoc :slight_smile:

Czy ta gra odpali na moim sprzęcie?

Jeśli tak to jak będzie chodziła?

(Mój sprzęt w sygnaturce, a karta chyba jakos zależnie od zapotrzebowań zmnienia swoje MB…

Właśnie ze względu na kartę może być z tym problem :?

A jeżeli by chodziła to wszystko na minimum (rozdzielczość, detale)

To że na niskich deltach to nie az aki problem ale rozdzielczośc…

Czy mogę pomarzyc o czyms większym niż 800 x 600?

PS mam 1gb ramu więc kartak grafiki chyba moze swobodnie zwiększyć swoją pamięć.

alooo, chcialbym sie od was dowiedziec czy na moim kompie (Intel Celeron M 440 1.86 GHz, 1GB, Ati Radeon XPRESS 200M Series) odpali Wiedźmin? Jestem zakochany w tworczosci Sapkowskiego i bardzo chcialbym pograc w te gre, ale moja wiedza informatyczna jest znacznie okrojona :? dlatego prosze o pomoc, z gory thx :wink: