Czy win 7 można pobrać legalnie jedynie ze strony M$?

Pytam, bo gdy usiłuję się zarejestrować, po chwili, wyskakuje takie cóś: http://s4.zapodaj.net/37555700.jpg.html ■■■?

Nie musi to być ze strony M$, jednak musi to być build 7000 lub 7100.

Jeżeli nie musi być to ze strony M$, to skąd?

Z każdego miejsca gdzie tylko jest. Ale musi to być build oznaczony 7000 lub 7100 to jedyne buildy jakie M$ wydal oficjalnie reszta to pseudo przecieki… Czyli wycieki kontrolowane :wink: ale oficjalnie M$ umywa od tego ręce.

Spróbuj się zarejestrować korzystając z Internet Explorer !!

Ok, dodałeś stronę microsoft.com do zaufanych ?

W internet explorer: Narzędzia->Opcje Internetowe->Zabezpieczenia->Zaufane Witryny dodaj www.microsoft.com do zaufanych

Niestety w dalszym ciągu, pojawia się ten sam komunikat. Może ktoś jednak zna jakieś legalne źródła skąd można pobrać win 7? Bo podejrzewam, że ściąganie buildu 7000 lub 7100 z torrentów jest nie legalne. A po za tym, gdy próbowałem go ściągnąć, za pomocą (chyba) eMule 0.49c okazało się, że pobieranie trwałoby 6 dni 23 godziny i 36 minut :evil:

Chodzi ci o zalogowanie się na konto, czy o stworzenie konta. Jeśli o to drugie, to mogę ci je stworzyć (u mnie wszystko działa). Napisz mi tylko wtedy jaki chcesz login. Wyślę ci wtedy login i hasło, a ty je sobie zmienisz.

Chodzi mi o stworzenie konta. Login & hasło - obojętne.

Sprawdź PW.

Wielkie Dzięki :slight_smile:

wyraźniej MS napisał że pobierać legalnie można tylko i wyłącznie z oficjalnej strony, na pozostałych stronach istnieje duże prawdopodobieństwo że zawierając złośliwe oprogramowanie,