Czy WIN może blokować karty dżwiękowej

Czy WIN XP HE SP2 może blokować pracę zintegrowamnej karty dżwiękowej i zestawu sluchawkowego z mikrofonem. Jesli tak to gdzie szukać pomocy w sysemie.

Raczej nie może

Opisz objawy może to kwestia sterownika lub konfigóracji

Chyba nie da rady

To są dane płyty

Pole Wartość

Producent Intel Corporation

Pole Wartość

Nazwa D945GCPE

Pole Wartość

Wersja AAD97209-201

Po zainstalowaniu (w serwisie) nowej płyty podłączyłam słuchawki i okazało się , że nie działają gniazda a przyczyną są nie dające się zainstalować sterowniki z płyty instalacyjnej. Coś serwis załatwił i sluchawki oraz głośniki działają, ( słychać jesli ktoś ze znajomych pojawia się w sieci GG, przy układaniu pasjansa, uruchamiani linku) ale mam sluchwaki z mikrofonem Apollo (AH-630) . Uradowana zabrałam się za GG i dzwonię a tu okazuje się ,że mnie nie słychać tylko słychać sygnał wywołania i już. Ja też nie słyszę rozmówcy. W tym jest problem. Mam KIS 7.0.0.125 i WIN XP HE SP2.

Sprawdź

Panel sterowania > Dźwięki i urządzenia audio > Audio / Nagrywanie dźwięku > Głośnośc >

w regulacji nagrywania mikrofon domyślnie jest wyciszony odznacz , daj głosy na maxa i powinien działac

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 21:48

Sprawdź też pozostałe ustawienia

a jakie masz sterowniki karty dzwiękowej?

jak to sprawdzić i gdzie

us1.gif

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 23:59

Bo nic nie napisał , chciał byc mądry i to Go przerasło

Sprawdź ustawienia - jak wyżej pisałem

nie mam się z kim połączyć i sprawdzić działania mikrofonu

A po co się z kimś łączyć ?

Start -> wszystkie programy -> Akcesoria -> Rozrywka -> rejestrator dzwięku

Nagraj coś i będzie wiadomo czy działa.

Gdzie to zapisać i jak odtworzyć? Poza tym po uruchomieniu linia jest cały czas prosta czy to oznacza,że mikrofon niedziała.

Złączono Posta : 23.11.2007 (Pią) 18:10

jeśli tak to może to sterowniki, a jak znaleźć właściwe i jak sprawdzić konfigurację