Czy WindowBlinds muli kompa?

Mam pytanie czy WindowBlinds muli kompa i czy opłaca się go instalowac?? Mam 512 mb ram kartę graficzną radeon 9250 256mb i procesor 2800

Nie muli kompa, a czy Ci się opłaca to sam sobie odpowiedz, bo to sprawa indywidualna, jednym się opłaca, a innym nie.

A czy program nie wyrządzi mi jakiś szkód w kompie, bo już raz tak miałem.

zainstaluj vista inspirat ultimate jak chcesz to moge Ci wysłac screena wyglada super szybko sie ładuje i nie muli.

Nie powinien nic namieszać. Można go w każdej chwili odinstalować i powrócić tym samym do standardowych styli systemu Windows bez konieczności reinstalacji systemu itp. U mnie WB odinstalował się bez problemu nie wyrządził żadnych szkód, w przeciwieństwie do Vista Transformation Pack :P.

Jak byś mógł blazejw to wyślij screena. Mam jeszcze jedno pytanie czy jak zmienię wygląd programem WindowBlids to interfejs sytemu będę miał po Polsku??

tak interfejs bedzie po polsku.

Oto mój screen. Rozwinąłem start żebyś mógł zobaczyć efekt przeźroczystości (pasek start, menu start a także każde menu kontekstowe[po prawokliku]):

beztytuuxa8.th.png

poza inspiratem mam jeszcze zainstalowany thoosje sidebar i driveicon. W inspiracie mozna jeszcze włączyc taki pasek jak w mac os (rocket dock)

Wielkie dzięki blazejw :smiley:

dodam że w poniedziałek zainstalowalem windowblinds i żadna skórka mi nie pasowała - każda miała jakiś feler króry ja dyskwalifikował. zostałem przy vista inspirat, do którego mam nadzieję Cię przekonałem.

Zainstalowałem vista inspirat ultimate i spodobał mi się. Chciałem jeszcze sprawdzic WindowsBlinds

ale jak chcę włączyc skórkę to wywala mi do stylu klasycznego systemu Windows. Mam wersję 30 dniową z vortalu dobreprogramy.

mio też wywalało. bawiłem się tym windowblinds w poniedziałek i doszło do tego ze musiałem system przywracać bo mi WSZYSTKO [ikony, czcionki, itd] wywałiło

Nie trzeba było nic przywracac. Wyłączamy program usuwamy z dysku, uruchamiamy ponownie kompa u ustawiamy theme XP i powinno grac. Trochę się przy tym napociłem. Ktoś wie jak to uruchomic??

no tak ale ja mam też inspirata. i chciałem go zachować. gdyby nie to to zrobiłbym tak jak mówisz.

ale co uruchomić??

Przeczytałem teraz ,że WindowBlinds działa tylko w pełnej wersji.

szklanki działają tylko w pełnej

Zostanę przy vista inspirat ultimate polecam ten program.