Czy WindowBlinds muli kompa?

(system) #1

Mam pytanie czy WindowBlinds muli kompa i czy opłaca się go instalowac?? Mam 512 mb ram kartę graficzną radeon 9250 256mb i procesor 2800

(Krzysieek88) #2

Nie muli kompa, a czy Ci się opłaca to sam sobie odpowiedz, bo to sprawa indywidualna, jednym się opłaca, a innym nie.

(system) #3

A czy program nie wyrządzi mi jakiś szkód w kompie, bo już raz tak miałem.

(Blazejwitowski) #4

zainstaluj vista inspirat ultimate jak chcesz to moge Ci wysłac screena wyglada super szybko sie ładuje i nie muli.

(Homik1983) #5

Nie powinien nic namieszać. Można go w każdej chwili odinstalować i powrócić tym samym do standardowych styli systemu Windows bez konieczności reinstalacji systemu itp. U mnie WB odinstalował się bez problemu nie wyrządził żadnych szkód, w przeciwieństwie do Vista Transformation Pack :P.

(system) #6

Jak byś mógł blazejw to wyślij screena. Mam jeszcze jedno pytanie czy jak zmienię wygląd programem WindowBlids to interfejs sytemu będę miał po Polsku??

(Blazejwitowski) #7

tak interfejs bedzie po polsku.

Oto mój screen. Rozwinąłem start żebyś mógł zobaczyć efekt przeźroczystości (pasek start, menu start a także każde menu kontekstowe[po prawokliku]):

beztytuuxa8.th.png

poza inspiratem mam jeszcze zainstalowany thoosje sidebar i driveicon. W inspiracie mozna jeszcze włączyc taki pasek jak w mac os (rocket dock)

(system) #8

Wielkie dzięki blazejw :smiley:

(Blazejwitowski) #9

dodam że w poniedziałek zainstalowalem windowblinds i żadna skórka mi nie pasowała - każda miała jakiś feler króry ja dyskwalifikował. zostałem przy vista inspirat, do którego mam nadzieję Cię przekonałem.

(system) #10

Zainstalowałem vista inspirat ultimate i spodobał mi się. Chciałem jeszcze sprawdzic WindowsBlinds

ale jak chcę włączyc skórkę to wywala mi do stylu klasycznego systemu Windows. Mam wersję 30 dniową z vortalu dobreprogramy.

(Blazejwitowski) #11

mio też wywalało. bawiłem się tym windowblinds w poniedziałek i doszło do tego ze musiałem system przywracać bo mi WSZYSTKO [ikony, czcionki, itd] wywałiło

(system) #12

Nie trzeba było nic przywracac. Wyłączamy program usuwamy z dysku, uruchamiamy ponownie kompa u ustawiamy theme XP i powinno grac. Trochę się przy tym napociłem. Ktoś wie jak to uruchomic??

(Blazejwitowski) #13

no tak ale ja mam też inspirata. i chciałem go zachować. gdyby nie to to zrobiłbym tak jak mówisz.

(Blazejwitowski) #14

ale co uruchomić??

(system) #15

Przeczytałem teraz ,że WindowBlinds działa tylko w pełnej wersji.

(Blazejwitowski) #16

szklanki działają tylko w pełnej

(system) #17

Zostanę przy vista inspirat ultimate polecam ten program.