Czy Windows 7 opłaca się instalować

Mam drugi komputer:Intel Pentium 4 3.0ghz,1GB Ram DDR400,Nvidia GeForce FX5500 i mam pytanie czy opłaca sie na nim instalować Windows 7.Czy będzie chodziło aero.Trela

tak

będzie chodziło

To zależy do czego będziesz używać jeżeli do internetu i prostych zadań to jak najbardziej możesz przetestować system a aero będzie chodzić.

kompa nie masz wcale złego, wszystko powinno w miarę dobrze działać :wink:

trela ,

kompa nie masz złego.

Polecam instalację Windows 7, chodzi świetnie.

Jak najbardziej opłaca się instalować system.

a jakie będzie obciążenie procesora i ramu i jak mi oceni ten komputer Windows Experience Index

na to pytanie poznasz odpowiedź po instalacji systemu :roll:

trudno ocenić jaką ocenę Ci wystawi system…

a co Ci zależy, zainstaluj i wszystkiego sie dowiesz, najwyżej później usuniesz :slight_smile:

od siebie mogę dodać, że opłaca się, przecież masz bardzo mocny sprzęt, od siebie mogę dodać że na pewno jest lepszy i szybszy od visty. U mnie (sprzęt jak w podpisie, tylko teraz na standardowym taktowaniu) win7 chodził przez pół roku bez żadnego zwisu nawet (dopiero problemy po 1 lipca po wygaśnieciu licenci były, ale szybko zastapilem go win 7 RC, dlatego jak najbardziej polecam go instalować!

A co ze sterownikami? Mam laptopa i dużo bajerów do których potrzeba sterowników a są tylko wersje pod XP i Viste?

Ze sterami do siódemki nie ma na ogół problemów. Te do visty powinny działać, system również sam znajduje sterowniki do twojego sprzętu :wink:

Nie opłaca się instalować, bo ostatnia legalna wersja to 7100, która jest bardzo niedopracowana :jezor:

A większość sterów można znaleźć na Windows Update, chociaż nie wiem jak jest z lapkami.

Nie opłaca się, przeciez zaniedługo premiera poczekaj do RTM, :wink:

owszem szybkością nie dziwi, ale niedopracowana? wszystko chodzi dośc wolno, ale stabilnie… stery zależy jak u kogo u mnie tylko do grafy zainstalowałem bo te z Visty nie instalują się i system w 100% chodzi :slight_smile:

Co konkretnie masz na myśli?

Zależy na jakim PC. Na starszym, takim jak mój (podpis) siódemka chodzi wiele szybciej od visty. Na nowszych PC różnicy nie widać :wink: