Czy wybrałem dobre MP3?

(Poniaatowski) #1

Wybrałem dwa MP3. Oczywiście zamówiłem, ale chciałem wiedzieć czy do dobry wybór…

Pierwszy to Creative Zen Stone SP z wbudowanym głośnikiem 1GB czarny ( dla mnie ) jeśli chodzi o czas pracy, to naprawdę trzyma 20godz.? Czy głośnik gra dość głośno?

Drugi to Creative Zen Stone Plus SP też z wbudowanym głośnikiem 2GB czarny ( dla rodziców ) ile tutaj trzyma bateria ? Czy też się zacina jak w poprzednim modelu bez głośnika ?

Z góry dziękuje za odp.:slight_smile:

(Sombre) #2

Najlepiej żebyś zapytał na http://www.forum.mp3store.pl, aczkolwiek ja polecam odtwarzacze Sony, ze względu na dobrą jakość dźwięku i długi czas pracy a baterii :wink: Co zaś do czasu pracy na baterii, głównie jest on (czas) zależny od jakości odtwarzanego pliku, np. Sony podaje że jego player wytrzymuje 33 godziny, a drobnym druczkiem niżej napisane jest że przy odtwarzaniu 4 minutowych plików mp3 128kbps :stuck_out_tongue:

(Czarna Owca Qwerty) #3

Bierz Sansa Clip

pozdrawiam

(Baldys15) #4

Sansa CLip+Vedia SRS 200 i niebo w uszach:)

(Poniaatowski) #5

Nie wiem czy Wy umiecie czytać, ale napisałem wyraźnie,że już zamówiłem, chciałem tylko wiedzieć czy dobrze wybrałem…

Miałem okazje, kolega jest a USA i teraz kupił, bo była jakaś mega promocja i się opłacało…

Chciałem się dowiedzieć, czy muzyka w tym Zen Stone z wbudowanym głośnikiem, jest taka sama jak w zwykłym Zen Stone…