Czy wystarczy kupić toner (Oki 610ex)?

Moja stara (nie chodzi o moją mamę :stuck_out_tongue: ) a wręcz prehistoryczna drukarka laserowa (Oki 610ex) zaczyna coraz słabiej drukować. Pierwsze litery po lewej stronie są idealnie czarne a te dalej po prawej są coraz bardziej szare. A teraz mam pytanie czy wystarczy tylko kupić toner a jak tak to gdzie i jaki ? Na allegro znalazłem tylko to http://www.allegro.pl/search.php?string=610ex&from_showcat=1&category=4618&country=1 A więc proszę was o pomoc .

Na samym początku wyciągnij toner i dobrze nim wstrząśnij. Potem załóż ponownie do drukarki. Jeśli to pomoże, to będzie wiadomo, że reszta jest sprawna i można kupować nowy. Nie licz jednak, że taka operacja wystarczy na długi czas. Jeśli nie pomoże, to nad kupieniem nowego toneru trzeba się bardziej zastanowić, bo może być coś z samą drukarką.

demistrakos , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Robię tak przed każdym drukowaniem żeby lepiej drukowała. A wiec drukarka jest raczej sprawna. Tylko jaki toner kupić na allegro do tej drukarki znalazłem tylko ten http://www.allegro.pl/item557749753_toner_oki_typ_2_400e_410ex_600ex_610ex_810ex_6e.html A więc kupić go czy inne również będą kompatybilne z tą drukarką?