Czy z kogoś komputera nawet ip sieci mozna pisać po wejsciu

Witam jak nie ten dział proszę przenieść zwracam się z pytaniem do znawców internetu a mianowicie proszę mi powiedzieć a raczej napisać istnieje możliwość by dajmy na to osoba dobrze znająca się na internecie komputerach z mego adresu ip pisała weszła nie zauważona na mój komputer ktoś w internecie podkłada mi świnie niby kogoś udaje ta osoba podszywa się pisze z innych gg ale są podejrzenia ze ja to robię czytałem na kilku stronach ze da radę się do kogoś komputera włamać a jak była ta akcja z acta w tv słyszałem ze niewinna osoba miała problem ponoć za usadzanie stron rządowych nie che mieć problemów szukam porad opinii a jak coś się dowiem powinienem na policje zgłosić jak są znawcy lub mają ciekawe strony bym poczytał o tym będę wdzięczny

Jeżeli dobrze zrozumiałem (sygnalizacja początku i końca zdania to prosta sprawa - serio), to tak. Ktoś mógł włamać się do twojego komputera i używać twoich aplikacji. Mógł też włamać się do samej sieci i swoje działania podpisywać twoim IP.

Tak myślę ponieważ do mnie pisało kilka osób ze niby ja kogoś udawałem po sposobie pisma się zorientowały w czasie jak mnie nie było a jak i ponoć me ip wcześniej nie dodałem dlatego pytam czy to mozliwe

bos_kg ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Ponadto proszę poprawić wszystkie swoje posty pod względem interpunkcji.