Czy z tymi umiejętnościami iść do tech info?

(paladins.game) #1

Wiem że to prawie nic nie umiem.Ale jestem przegrywem bez pasij.Umiem złożyć PC, zainstalować windowds z płyty i bootowalnego pendrajwa,wyczyść,podstawowa obsługa gimpa i fotoshop.Robienie zdjęci na tym pozimie.

(deton24) #2

Jak mierzysz w tytuł technika, to koniecznie nauka HTML, MySQL, i jakiegokolwiek tam języka u Ciebie w szkole jeszcze uczą. Możliwe, że Python.
Jak to ogarniesz, masz szanse.
Bo na programowaniu najwięcej się ludzi wykłada.
Oczywiście możesz mieć np. dwie na trzy kwalifikacje bez tytułu, ale by tego uniknąć, polecam interesować się tym, co wymieniłem, we własnym zakresie.

(marcin20000) #3

… a w Parkowej na dancingu byłeś ;-)? Skoro mowa o informatyce, to pamiętaj, że w sieci nic nie ginie, a takie głupie zdjęcie właśnie wskazuje, że mieszkasz w Ciechocinku :wink: To taki drobiazg związanyz bezpieczeństwen danych osobowych.

Nie jest tak tragicznie, przysiądź zamiast trolować nad HTML/JavaScriptem i zrób jakąś stronke lub pomodyfikuj wordpressy. reszta programowania to banał.

(bachus) #4

Daj mu spokój - z babcią pewnie był na wycieczce. Jak już zjedli bułę, to babcia pozwoliła trochę pobiegać (ale nie oddalać się za daleko…), więc tylko mógł zrobić jedno zdjęcie pod słońce. Za wiatrak już nie miał pozwolenia iść.

(zbigg47) #5

Coś Ci brakuje, aby być tym technikiem…
Jakie masz oceny ze ścisłych przedmiotów?

(D35CART35) #6

@paladins.game Sam żeś się tu podłożył.:rofl:

(AnonimowyUzytkownikDP) #7

dlaczego mamy decydować o tym, że do czegoś się nadajesz a nie? jeśli chcesz iść do technikum - proszę bardzo idź i się dowiesz. idź na dni otwarte, podpytaj obecnych uczniów jak jest w danej szkole. ja nie wiem co się dzieje z ludźmi teraz, o wszystko trzeba zapytać ludzi z internetu. czekam na czasy aż ktoś zacznie pytać “a jak włączyć światło w pokoju”.

co do zdjęcia - polecam nie robić zdjęć pod światło.

(marcin20000) #8

Wejście za wiatrak na trasę spacerową jest płatne, od frontu można robić zdjęcia gratis :wink:
.PS. …a ładniejsza tężnia i tak w Inowrocławiu jest :wink:

(bachus) #9
(CezarJuliusz) #10

Efekt prania mózgów od wielu lat i protezowania się smartgadżetami - jak czegoś nie ma w Internecie albo nie powiedzą w TV/na YT/itp. to znaczy, że to nie istnieje.
Nie da się, Panie, nie da się i już!

(paladins.game) #11

Fizyka 5,chemii 4,mata 4.W 5klasie z tech miałem 4 prawie pięć

(marcin20000) #12

No to szanse masz :wink: A na poważnie: zainwestuj 10 w domenę i 10 MB hosting na OVH i zrób stronę w HTMLu ze sliderami z galeriami Kaktusów :wink: Połaczysz przyjemne z pożytecznym.

(paladins.game) #13

A w sumie rypać idę do plastyka Itak bym zmywać naczynią

(bachus) #14

Polska język trudny język.

(mechanic) #15

język to jedno, ale pisanie o sobie “jestem przegrywem” to takie wykopowe, zawsze mnie to zastanawiało, po co ktoś tak o sobie pisze, może mniej przeglądaj internetów a zacznij czegoś się uczyć :wink: chodź by nawet tego jakiego płynu użyć :smiley:

(paladins.game) #16

Życie nie ma sensu

(mechanic) #17

Rozwiń swoją myśl, bo mnie zaciekawiłeś :smiley:

(paladins.game) #18

Wszystko czego spróbuję mi nie wychodzi. Jestem posłuszną małpeczką mojej dziewczyny.Nie mam kolegów po za przyjaciłką z klasy.Nawet nie dostałem wymarzonej 5 z chemii tylko czwórkę .Rodzice mają mnie w dupie

(mechanic) #19

Hm… nie wychodzi za pierwszym razem, to próbujesz kolejny raz, i następny, “małpeczka swojej dziewczyny” to akurat pewnie Ci się podoba, i dlatego tak jest, przyjaciółki z klasy, zawsze są ciekawe :slight_smile: 5 z chemi nie masz, bo widocznie miałeś za małą wiedzę, a rodzice, pogadaj z nimi, lub po prostu pomyśl czemu myślisz że tak jest

(LORDEK) #20

Oh no… to TEN typ człowieka. Kolego, jak chcesz się użalać i potrzebujesz słuchacza to nie tu. Internet nie powinien zastępować bezpośredniej relacji z druga osobą.

A no i jeżeli musisz się kogoś pytać o ewentualna naukę w danym kierunku to chyba znak, że nie za bardzo chcesz to robić. Ja się nie pytałem i poszedłem na informatykę, a wciskano mi pójście na spawacza… I kużwa teraz zgarniałbym grubą kasę… głupi ja.

2 Likes