Czy zasilacz 450W wystarczy?

To tak jak pisałem, ten 6-Pinowy mam przy zasilaczu podłączony do grafiki ale w grafice mam dwa miejsca na te sześcio’pinowe. Z jednym niezatrybi karta ? I czy to jest powodem tego ze nie wyświetla mi obrazu ?

Jeśli tak, wówczas kupie tą przejsciówkę:

http://allegro.pl/ae6-nowy-adapter-zasi … 50936.html

Tak, musi być wszystko podłączone.

Tak jeśli kupisz te przejściówkę wszystko będzie ok:) Swoją drogą jeśli masz na karcie dwa wejscia zasilające to znaczy,że muszą być pod nie podpięte kabeli od zasilacza nie robią tego dla ozdoby :slight_smile:

Już kupiłem, teraz znowu czekać… A taką miałem nadzieje ze wszystko będzie już na święta :frowning: W dodatku to latanie w ostatniej chwili przed zamknięciem sklepów za przejsciówką ^^

No tak racja, głupi jestem, nie są dla ozdoby ale pomyślałem że… nie wiem xD No że jedno wystarczy :smiley: Nie myślałem po co drugie xD

Póki co dzięki za myślenie za mnie:) Odezwe sie za pare dni jak przyjdzie przejscióweczka.

Dodane 06.01.2012 (Pt) 22:46

Niestety nie działa karta :frowning: a raczej nie działała :slight_smile:

Poszedłem do kolegi i u niego juz działała (u mnie nadal to samo - tryb oszczędny)

Rozkręciłem ją troche i działa (a dla wyjaśnienia musiałem rozkręcić żeby jej obudowa była luźniejsza ponieważ karta jest tak wielka że zasłaniała mi wszystkie wejścia dysku SATA i nie dało się jej do końca włożyć w PCI, nawet na siłe. Ale po rozkręceniu poszło).

Dzięki wszystkim za pomoc.

P.S. Może ktoś chce kupić tą karte, doszedłem do wniosku ze nie nadaję się ta karta dla gracza który raz na ruski rok chce w coś zagrać :slight_smile: Potrzebuję czegoś cichszego ^^

Dzięki wszystkim za pomoc