Czy zasilacz da radę tym podzespołom?

witam

kupiłem nowe części do mojego komputera. Po starym kompi został mi zasilacz, dysk twardy i nagrywarka DVD. czy zasilacz da radę nowym podzespołom??

zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF 400W (348w +12v)

dysk twardy SAMSUNG HD502IJ SCSI Disk Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II)

procesor AMD Athlon II X4 635

płyta główna ASRock M3A770DE

ram 2x GOODRAM DDR3 2 GB/1333MHz PC3-10600 CL.9

karty graficzne ASUS RADEON 5770 512Mb (crossfire)

Obudowa AeroCool VS-9

Z tego co wyliczyłem wyszło mi, że komputer w stresie będzie ciągnął nieco mniej niż 300w

I jeszcze jedno… płyta główna posiada gniazdo pomocnicze 8PIN zasilacz ma 4PIN czy jest może jakaś przejściówka z MOLEXA na 4PIN?? Z tego co wiem to da się połączyć 4PIN do 8PIN tylko nie będę mógł podłączyć 2 kart w crossfire : (

Za pomoc wielkie dzięki!

Na jednej grafice z pewnością by poszedł nie dwóch może się resetować lub coś spalić. Lepszy byłby ok. 600W, oczywiście porządnej firmy. 4 pinową wtyczkę podłączysz do 8 pinowego gniazda. Z kartami graficznymi powinny być przejściówki na molexa, kiedyś na allego widziałem coś podobnego molex - 6 pinowe do grafiki, szukaj tam lub w sklepach komputerowych czy elektronicznych.

ale mi chodzi o przejściówkę z molexa na 4PIN

pisałem już, że mój zasilacz ma wtyczkę 4PIN a płyta główna 8PIN

wtyczkę którą ma zasilacz podłączył bym(4PIN) a przejściówkę z molexa na 4PIN podłączył bym obok wtyczki 4PIN z zasilacza na płycie głównej.

tylko czy taka przejściówka jest??? bo szukałem i nie znalazłem

wydaję mi się, że zasilacz by dał sobie radę. radeony 5770 są energooszczędne bo w stresie ciągną 80w, więc cały zestaw powinien ciągnąć jakieś 280w

zasilacz miał by jeszcze zapas