Czy zasilacz Delate jest dobry, szukam taniego dobrego!

No to jak dam za niego 40 zł, i piszecie że dobry, to kupuję go, po jutrze pochodzę po mieście i popytam. Delta 400W.

I wkońcu może wykręcę procka na 2,3 ghz

Dzięki.

Czlowieku Delta to jakis no name w stylu megabjtu… Kupuj Fortrona 400W lub 350w starczy ci na dlugo, jesli nie masz zamiaru kupowac sprzetu za kupe kasy to styknie, a nawet zostanie jeszcze duzo mocy… Jestem jego szczesliwym posiadaczem (patrz moj cfg.) i wszystko trzyma jak nalezy, zadnych wachan napiec i restartow, a o to przeciez chodzi :slight_smile:

znalazłem go także na http://www.proline.pl

A płyty ecs produkuje DFI.

Znasz taką zasadę nie wiem nie pisze? Delty to dobre zasilacze, i do platformy AMD K8 trzeba silnej linii +12V fsp 400W oferuje tylko 15A.

Na 99.99% nie kupisz, ale tracery i inne śmieci będą.

żeby kupić na action trzeba mieć firmę, a nawet firmy nie zawsze mogą kupować.

Rozkręciłem dziś obudowę i wyjąłem zasilacz, leciutki że ho ho pewnie ma z 1,5 kg tylko.

Złączono Posta : 06.06.2007 (Sro) 20:55

Bo takie mają w sklepie, ale ja się spytam czy mają w hurtowni, gościu sprawdzi w necie czy jest na magazynie i sie zamówi.

Wiem jak kupowała znajoma kompa a ja jej pomagałem, to się wszystko zamawiało.

albo i z 1kg :slight_smile:

Delta 350W jest ciężka.

nie ważyłem jej (ale była sprawdzany dwoma testerami) ale porównując do rubikona bo na jego miejsce poszła to prawie ~2x tyle :slight_smile:

Co wy usiłujecie zrobić? Czytałeś link który Ci podałem? Proponuje się wczytać. Uwierz, tam fachowcy trochę lepsi się wypowiadali od Ciebie.

A Ty co kupiłe F400W i szcześliwy? Po co Ci ta linia +5V tak silna? A 12V to prawie nie ma… :?

Za mną leży jakiś Codi… on chyba nawet 0,5kg nie ma… :wink: A ciągnął P4 :wink: