Czy zasilacz Fortron uciągnie podany konfig?

Czy zasilacz Fortron 400W uciągnie podany niżej sprzęt ?

2,5gb ram

Ati radeon hd 3850 512 mb ddr3 (pci-e)

amd athlon 64 x2 5200+ (2,6 ghz + 2,6ghz)

Dysk twardy… eee… 60 parę giga xD

Z góry dziękuję za pomoc.

Powinien uciągnąć…

Napisz jeszcze jakiej firmy jest karta??

taa bo duża jest różnica poboru prądu tej samej karty ale innych producentów… :expressionless:

żeby sie spalił to nie ale zapasu raczej nie będzie

Powercolor…

kenny99 , od czego masz dział hardware? Nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin, zanim wyciągnę konsekwencje.

Uciągnie.

Podaj jaki to Fortron, jak stary z allegro z 15A ma linii +12V to pewnie komp nie ruszy, a jak ruszy to długo nie pociągnie lub będzie resetował kompa w grach.

Jak masz tego z 15A to nie ma co kombinować tylko brać od razu Modecoma MC400W ATX2.0 (tylko nie kupuj z dopiskiem feel).

Fortron 400W ATX PNF (czy jakoś tak). Słyszałem o nim niezbyt pochlebne opinie :frowning: Ale też słyszałem, że niezgodny z PCI-E, czy tam, że nie da się podłączyć, a mam kartę graficzną PCI-E i wszystko się dało podłączyć.

Zobacz czy nie PFN, jak nowszy PNF z 2x 18A na +12 (razem 29A) to starczy to jest to samo co Amacrox AX450-PNF.

PFN + nowy sprzęt może być problem, ale w takiej sytuacji ludzie sami sobie robią problem, kupują nowy sprzęt pomijają zasilacz, a standardy zasilania się zmieniają i już psioczą że zasilacz zły.

Jak nie ma wtyku PCI-E to jedziesz z przejściówki, podpinasz jedną wiązkę (wiązka bez podpiętych innych urządzeń) molexów i karta powinna chodzić