Czy zasilacz Tracer 360W poradzi sobie z kartą 8600GTsonic+?

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy zasilacz Tracer 360W poradzi sobie z zasileniem mojego komputera po podłączeniu karty Palit GeForce 8600GT Sonic+ 256MB, czy konieczna będzie wymiana zasilacza?

Mój komputer to:

AMD Athlon64 x2 4200+

płyta główna: Gigabyte GA-M61SME-S2

1GB RAM DDR2

dysk Western Digital 80GB

Nagrywarka DVD LG(nie wiem dokładnie jaki model)

Bez problemu da sobie radę

ufff… to dobrze, bo już myślałem, że będę jeszcze musiał dozbierać na mocniejszy zasilacz :slight_smile:

Dzięki MarS za szybką odpowiedź

Pozdrawiam.

Rade sobie da, co nie zmienia faktu że z duży powodzeniem z nienacka jutro, za tydzień, za rok może ci przebić troszke wyższym napięciem na płytę główną niszcząć ją przy okazji, dodatkowo przy oc będzie sprawiał problem bo wtedy stabilne napięcia są ważniejsze niż przy normalnej pracy… Te zasilacze nie są polecane i nikt nie bierze odpowiedzialności za zniszczenia przez nie spowodowane. Oczywiście gigantyczna większośc tych zasilaczy nigdy nie nawaliła i nie nawali, ale jest ich produkowana tak wielka ilość (masówka), że bezwzględna liczba sztuk które zakończyły swój żywot w fatalny sposób jest niezmiernie wysoka, innymi słowy dla spokoju ducha kup sobie możliwie prędko jakiegoś corsaira jak tylko uzbierasz odpowiedni fundusz (w skali setek godzin pracy pod obciążeniem vx450 może się zwrócić za samą różnicę w ilości prądu pobieranego z sieci :wink: ).

Właśnie ktoś do mnie napisał na GG (za co dziękuję), żebym nie ryzykował i kupił nową zasiłkę. Jeżeli chodzi o Tracery to słyszałem, że część osób narzeka na te zasilacze… dlatego założyłem ten temat, ponieważ chciałem się upewnić, czy poradzi sobie z zasileniem mojego zestawu… nie chciałbym, żeby coś się zniszczyło bo większość części kupiłem niecały tydzień temu:)

Nie pozostaje mi nic innego, jak odłożyć zakup karty, na którą miałem uzbieraną wystarczającą ilość pieniędzy, zakupić nowy zasilacz, a grafikę kupię za jakiś czas kiedy dozbieram resztę kasy.

zmień ten zasilacz

!!