Czy zasilacz udźwignie?

Midi ATX Tracer TRO-432 Rock 4life400W -> ta obudowa mnie interesuje, a teraz mam pytanie czy jak ja kupie i wsadze w nia :

1gb geil 800 Dual

3800 x2

160 gb Seagate

7900 gs galaxy

to czy ten zasilacz z etj obudowy to dzwignie???

Teoretycznie tak, ale jak długo będzie dźwigał nim go złamie w pół to już inna sprawa. :slight_smile:

Kup jakąś obudowę bez zasiłki, a na zasilacz przeznacz przynajmniej 200 zł to wtedy będziesz miał spokój.

Tagan, Chieftec, Antec, ToPower, BeQuiet… coś z tych firm jak na Twój sprzęt.

To jest śmieć nie zasilacz, kup coś lepszego, podaj ile masz na zasilacz, tylko nie skąp na ten element bo spali Ci się komp lub zostanie trwale uszkodzony!

Kupiłeś kompa bo widze że można sporo zmienić?

nie kupilem, a zasilacz jesli nie tten to zastanawiam sie nad: hieftec GPS-450AA-101A ATX 450 Watt…

To zmień na Core2 Duo E6300, płyta np. Biostar Tforce PT 965P, Gigabyte GA-965P-DS3 lub Asusa P5B 965P, Ram PDP Patriot o timingach 4-4-4-12 800 MHz, dysk może być Segate ale kupuj o oznaczeniu xxxxAS, grafika najlepiej 1.2ns.

Może być.

Ten zasilacz udźwignie ci kompa ale do grobu.

A tak jak pisał tobi. Jak masz więcej kasy to nie pakuj się w AMD 64 x2, tylko bierz Core2Duo. Ram weź PDP - o niebo lepiej się kręci. Co do obudowy to już zależy od gustu ale NIGDY nie bierz obudowy razem z zasiłką. Lepiej kupić osobno. A do dobrego sprzętu to nie żałuj na zasilaczu i weź tagana lub anteca, w ostateczności Chieftec (też dobre ale liderami tamta dwójka)