Czy zdałbyś test policyjny?

Ehh następny to może już prawdziwy taki :lol:

Gratuluję wszystkim. Miałem 28 dobrych odpowiedzi. He he, i pomyśleć, że kiedyś mogłem iść do pracy w policji bez takich testów. Zaraz po szkole, pewnie z takiego testu byłoby 100% poprawnych odpowiedzi. Piętnaście lat służby, i dziś byłbym już na emeryturze. Ale jak to mówi porzekadło: im bardziej genialne dziecko, tym głupszy staruszek

ps. ależ byłem genialny w dzieciństwie!!

Coż policjantem to ja nie zostane :stuck_out_tongue:

Twój wynik: 55% (22/40)

:smiley:

asl2ia.jpg

Ja miałem 24 punkty ale na prawidziwym teście w katowicach i lipa…a byli pechowcy z 25 hehe

Złączono Posta : 06.09.2005 (Wto) 20:21

Tak naprawde to jest tak że przychodzi tam od groma kujonów, zdają test a na sprawnościowym nie potrafią piłką lekarską rzucić…Ci co faktycznie wyglądają na sprawnych fizycznie co nie mieliby problemy ze sprawnościowym oblewają testy…

Przez to dziś w TV mówili że nie przyjmą tylu kandydatów ilu zaplanowano przyjąć…za dużo ludzi oblało testy…

Czyżby kompleksy na temat dowcipów o głupich policjantach ??

Źródło

Mój wynik:

Twój wynik: 42% (17/40)

Daje Ci takie miejsce wśród wybitnych stróżów prawa:

Komisarz Halski

Kapitan Żbik

Porucznik Borewicz

Komisarz Zawada

Posterunkowy Cezary

Aby zdać trzeba było uzyskać minimum 26 punktów… :wink:

a wiecie że w tym teście są błędy formalne … błędne odpowiedzi

są tymi poprawnymi :frowning:

poczytajcie sobie wypowiedzi userów tamtego forum pod tym testem

ludzie tam dopatrzyli sie chyba 2-3 błędów … to niby NIC ale …

he he :o

:smiley:

nie zdałem:(

Twój wynik: 62% (25/40)

Daje Ci takie miejsce wśród wybitnych stróżów prawa:

Komisarz Halski

Kapitan Żbik

Porucznik Borewicz

Komisarz Zawada

Posterunkowy Cezary

PeKoS , sam się doszukałem ze 2 na pewno (Komendant policji to służby zespolone, a prawo bierne to albo 18 albo 21 lat, pytanie z tym złapaniem na gorącym uczynku jest bez sensu bo sądy w podobnych sprawach orzekają odmienne osądy (a że jest to już sądzone, to wniosek jest prosty - na pewno ta domniemana odpowiedź prawidłowa, prawidłowa nie jest)… Jeszcze muszę sobie przejrzeć moje notatki z rach. prawdopodobieństwa, bo to pytanie ze szpitalem mi śmierdzi na kilometr. Jak się okazało zaznaczyłem odp. dobrą, bo tej której się spodziewałem w ogóle nie było.

Ale cóż poradzić…

Twój wynik: 67% (27/40) :lol:

Pawek , mylisz się.

Komendant Główny Policji (a o takiego chodziło) jest organem administracji rządowej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komenda_Główna_Policji

Bierne prawo wyborcze do Sejmu to prawo do startowania w wyborach do Sejmu, a nie prawo do głosowania i jako takie wynosi 21 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bierne_prawo_wyborcze

Co do pytania o ujęcie sprawcy kradzieży, to pytanie jest o stan prawny takiej sytuacji, a nie o interpretację tego. A stan prawny jest taki, że obywatel ma prawo ująć i przytrzymać sprawcę na gorącym uczynku lub po pościgu. A to, jak taka sytuacja jest interpretowana, to już raczej zagadnienie dla prawników, a nie Policji.

A co tu szukać :roll: Z matematycznego/logicznego punkty widzenia szanse są równe, czyli ostatnia odpowiedź jest prawidłowa :roll:

Wiem… Ale jeszcze do niedawna było tak, że kobiety mogły głosować i być wybierane od wieku 18 lat. Teraz nie wiem czy dalej tak jest. Wynikało to z ich wczesniejszego dojrzewania fizycznego i psychicznego.

No nie do końca. To zadanie trzeba rozwiązać przy pomocu schematu Bernoulliego. I w grę wchodzi także prawo wielkich liczb.

OK, dlatego pisałem, że znalazłem na pewno 2, a nie 4…

Dorabiasz “ideologie” do zadania, które wymaga zwykłej logiki, a nie wielkiej matematyki :roll: Przecież wiadomo, że jest to zadanie na logikę, ma sprawdzić czy zorientujesz się, że sytuacja może zdarzyć się w obu szpitalach, a nie wyliczać w którym z nich istnieje większe prawdopodobieństwo zajścia takiej sytuacji :stuck_out_tongue:

Racja, wszystko jest względne…

Poziom Zawadowy :stuck_out_tongue: