Czy zintegrowana karta graficzna nadaje się do gier?

Witam.Jak w tytule.Mam lapka Toshiba satellite c 660-1m4.Procesor Intel Core i3 cpu M380 2.53 GHz,ram 3 Gb,system Windows 7 Home Premium sp 1 64 bit no i ta nieszczęsna karta : Intel® Graphics Media Accelerator HD.Czy muszę wymienić kartę na lepszą aby pograć w konkretne gry?Ostatnio odpaliłem Sniper Ghost Warrior 2 i tragedia! !!

Zintegrowana z nowszych układów pokroju HD4000 nawet da radę, Twoja niestety nie. I rozczaruję Cię mocniej, nie wymienisz ani nie dołożysz już żadnej innej karty do tego laptopa.

To nie jest karta do gier, a ty masz laptop - łatwo karty graficznej nie wymienisz, a jak już to są drogie oraz tracisz gwarancję. Przy okazji wsadzając potężniejszą grafikę do laptopa w którym była słabsza, temperatura może znacznie pójść do góry, w skrajnych przypadkach coś spalić.

Tu masz wydajność twojej karty:

http://www.notebookcheck.pl/Intel-Graph … 999.0.html

W notebooku grafiki nie wymienisz. Jeśli chcesz grać w bardziej wymagające gry pozostaje Ci tylko jedno rozwiązanie: wymiana notebooka na wydajniejszy sprzęt. Przed zakupem radzę się jednak poradzić znawców tematu w co warto zainwestować.

:roll:

Jasne, że nadaje się… Do pasjansa. :lol:

Sporo pasjansów działa na tej grafie…

:roll:

Dzięki za rady panowie.Faktycznie to ten lapek nadaje się tylko do pasjansa.A co do lepszego sprzętu to postanowiłem zakupić jakiś przyzwoity komputer stacjonarny.Myślę że za 2 tyś zł kupię coś na czym będzie można już pograć. :lol:

Jak złożysz sam, to wszystko ci ruszy :stuck_out_tongue: