Czy zna ktoś program do rozmów telefonicznych?

Dzwoniłem na stacjonarne i na komórkowe poprzez X-lite jak również przez Skypea.

Uważam, że najlepszą opcją jest X-lite ponieważ ceny w porównaniu do Skypea są o wiele mniejsze i nie naliczana jest za każdym razem stawka za połączenie.

Niestety z miejsca w którym teraz jestem nie można dzwonić na stacjonarne za pomocą X-lite. Tzn można zadzwonić, ktoś odbiera po drugiej stronie ale ani ja nie słyszę 2ej strony, ani 2ga strona nie słyszy mnie.

Działa natomiast Skype, ale jak już powiedziałem wcześniej stawki są zbyt wysokie w porównaniu do innych operatorów i szukam czegoś tańszego.

Próbowałem zainstalować program freeconet phone, ale niestety też nie jest to możliwe.

Czytałem, że ma to związek z blokowaniem portów i tym podobnie :slight_smile: nie wiem nie znam się.

Nie mam możliwości aby poprosić administratora sieci, aby ustawił czy odblokował cokolwiek ;-), niestety.

Skype działa i szukam innego programu, który również mógłby działać.

Pomocy

Witam . Jak masz konto w facebooku to tam uruchomiono jakiś telefon…na stacjonarne na cały świat, rozmowy są darmowe ale tylko 3 min. Po przerwaniu znowu można dzwonić następne 3 min. i tak w kółko. Jak wygląda sprawa z komórkami nie wiem. Pozdrawiam

Spróbuj tutaj. W czasie rozmowy, należy klikać w reklamę. www.reklamofon.pl/

Spróbuj 3cx phone

Też się przychylam do opcji z FB fajne rozwiązanie, jeżeli komuś nie przeszkadza, że co 3 min musi dalej dzwonić :smiley:

Dla mnie najlepszy jest VoipDiscount.

Ale jak wszystko dobre…nie może być za darmochę…:slight_smile:

Płacę 12 euro na 4 mieś. i mam przez ten okres bezpłatne rozmowy na stacjonarne 5 godz/tydzień/na cały świat.

Po przekroczeniu tego limitu kasują z mojej wpłaty 1 eurocent/min.

Korzystam z tego tel już półtora roku i jestem b. zadowolony.

Połączenia są pewne i b. dobrej jakości.