Czy znajdę lepsze słuchawki od tych w cenie 200 zł ?

Szukam dobrych słuchawek do CS GO i czasami do słuchania muzyki. Moimi faworytami są Razer Kraken Pro, ale wiele osób mówi że są one słabe, mają za mocne bassy i w ogóle… Zastanawiam się również nad SteelSeries Siberia V2 albo 200. Chcę dobrze wybrać, a więc pytam się was czy warto kupić któryś z tych headsetów i czy są jakieś lepsze słuchawki do cs go i rzadkiego słuchania muzyki w cenie 200zł zamiast tych, które wymieniłem, a jeżeli znajdą się lepsze to proszę o ich podanie. Dobrze by było jakby spełniały te wymagania :
Maks 200 zł
Wygodne
Wytrzymałe
W miarę lekkie albo chociaż nie odczuwalne na głowie
Kabel min 1.8m
Muszą posiadać w miarę dobry mikrofon do komunikacji w grze

Nie mnóż tematów na temat słuchawek - ten jest już czwarty!

Nie polecę Ci nic bo nie jestem na bieżąco, po prostu jak potrzebuję jakiegoś sprzętu to w tedy szukam i ogarniam nowości.
Mogę jedynie podpowiedzieć:

  • sprzęt Razera to 90% logo, nazwa i opinia o pierwszych wersjach DA, raz drogo dwa sprzęt słaby, miałem z własnego doświadczenia nie polecam sam nic więcej tej firmy nie kupie, Ty zrobisz jak uważasz
  • osobiście wolę słuchawki muzyczne niż gamingowe, znacznie lepiej grają, do tego mikrofon na klips ewentualnie statyw jak lubisz
  • w cenie sprzętu gamingowego masz zawartą cenę za nazwę gaming więc automatycznie w większości przypadków w tej samej cenie masz gorszej jakości sprzęt
  • słuchawki gamingowe w porównaniu do muzycznych mogą mieć (myślę że w większości przypadków) zmodyfikowaną barwę dźwięku w celu “polepszenia” doznań z gry i “lepszego słyszenia” przeciwników, moim zdaniem to subiektywna kwestia, ja po przesiadce ze słuchawek gamingowych za 100+ zł na muzyczne za 200+ stwierdziłem że zacząłem słyszeć na nowo, zarówno przyjemniej słucha się muzyki jak i gra - ale początkowo w grze byłem głuchy i musiałem się przestawić
1 polubienie

Czemu sądzisz że któreś z tych słuchawek są dobre?

Ja polecam Meizu HD50.
Najlepsze muzyczne… ale huh, chyba 250 najtaniej. Nwm, ja kiedyś za 180 kupiłem <3

1 polubienie

W dobrej cenie: http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-kingston-hyperx-cloud-core-czarny,id-611322?gclid=CLf9tZ6z09MCFdfKsgodXHYOvA&gclsrc=aw.ds&dclid=CMXz0Z6z09MCFUlPGAodFcsMEQ

1 polubienie

Korzystam dokładnie z tego modelu https://www.sferis.pl/sluchawki-gamingowe-roccat-cross-roc-14-510-p444680 jestem zadowolony

Razera nie polecam jeżeli nie chcesz aby Twoi domownicy słyszeli tego samego, czego słuchasz Ty. Poza tym pałąk jest naprawdę słabej jakości, a mikrofon mocno przeciętny, za tą cenę powiedziałbym że słaby… Ale za to polecam HyperX z postu powyżej :wink: