Czym najkorzystniej zamienić Windows XP na Vista?


(izok1980) #1

http://zagorskid.info/download/1-programy/16-wyglad_systemu/111-bricopack_vista_inspirat_ultimate_2.html

każde takie ingerowanie w system w jakiś sposób obciąża pamięć i procesor :slight_smile:

Pozdrawiam


(krzysiekx) #2

Moim zadaniem najmniej zamulające będzie znalezienie ciekawego stylu na tej stronie, spatchowanie uxtheme.dll i ustawienie go.


(Gorgoroth) #3

Również polecam Brickopack. Program zmienia ekran logowania, wylogowywania, ikonki, pasek zadań itd. tworząc kopie zapasowe, które przywraca kiedy chcesz pozbyć się tego dodatku. Sam korzystałem i nie narzekałem. Do tego możesz sobie zainstalować jakiś sidebar i efekt jak ta lala :smiley:


(izok1980) #4

to co kolega wyżej napisał http://www.instalki.pl/programy/download/rozszerzenia_pulpitu/BricoPack_Vista_Inspirat_Ultimate.php

Pozdrawiam :slight_smile:


(izok1980) #5

to zmienia wszystko w systemie ale czy będzie tam sidebar tego nie wiem :wink:


(Gorgoroth) #6

Sam brickopack nie zawiera sidebar'a.

Jeśli chcesz sidebar to zainstaluj np. ten. Sam mam go na XP i jest bez trojanów (w porównaniu do obecnych na np. deviantart). Tak więc sprawdzona sprawa.

Fajne jest w nim to, że jest praktycznie identyczny jak ten w Viście, można również doinstalować gadżety dostępne na stronie MS :wink:


(Gorgoroth) #7

Sidebar i brickopack to osobne programy tak więc niech się zainstalują tam gdzie chcą. Na pewno będą to osobne foldery.

Fakt, są niedorobione tego typu dodatki, ale ten do nich nie należy. W necie są setki takich tematów jak ten... Brickopack na pewno coś tam zostawi, ale system będzie działać bez problemu.