Czym odtwarzać filmy zapętlone na LCD?

Witam,

wymyśliłem sobie, że w sklepie chciałbym umieścić mały telewizor LCD, problem tylko w tym, że nie wiem w jaki sposób odtwarzać na nim moje pliki reklamowe, myślałem o jakimś odtwarzaczu, ale zależy mi aby było to jakieś małe urządzenie z portem albo na kartę pamięci albo pendrive bo na nim chciałbym przenosić moje filmiki w różnych formatach ( w sumie im więcej formatów będzie obsługiwał odtwarzacz, tym lepiej) czy może zamiast odtwarzacza są po prostu telewizory które same w sobie mają takie funkcje ? Dodatkowym wymaganiem jest to, żeby dało się zapętlić odtwarzanie kilku plików.

i takie na dodatek inne pytanie, jesli chciałbym, aby urządzenie samo się włączało o określonej godzinie i startowało z odtwarzaniem z ustaleniem co i jak każdego dnia tygodnia inaczej, musiałbym zastosować takie urzadzenie co się do gniazdka stosuje i ustawia czasy, czy da się to też jakoś inaczej ogarnąć ? Zalezy mi po prostu na tym, żeby pracowało to praktycznie zdalnie.

Zna ktoś może jakieś rozwiązanie tego ?

Pozdrawiam

Najprościej i najszybciej postawić PC i monitor :slight_smile:

PC z Linuxem które by usypiało i wzbudzało monitor, oraz odpalało np. VLC czy mplayera.