Czym podejrzeć uszkodzony film?

Witam,

Mam pytanie - z jakiego programu korzystacie aby podejrzeć, że dany film (głównie chodzi o format avi) jest uszkodzony ?

Posiadam w domu odtwarzacz stacjonarny Pioneer DV-400 i cześć filmów nagranych na CD lub DVD mi tnie (tzn. albo w trakcie odtwarzania filmu lub na początku obraz jest “zamrożony” - i pomaga tylko wyłączenie wtyczki z gniazdka prądowego)

Pomijam tu opcję kodeków: GMC,Packed Bitstream lub QPEL, gdyż takie filmy odrazu przerabiam przed zgraniem na płyty.

Korzystałem już z GSpota, MediaInfo, AviCheck - ale który z nich lub może jakiś inny pokaże po załadowaniu (bez edycji i poszukiwania uszkodzonego fragmentu), że dany plik avi jest uszkodzony?

Pozdrawiam

bybo

Tzn, jeżeli dobrze rozumiem, to samemu nagrywasz filmy, ale Ci się tną na tym odtwarzaczu ?? Z jaką prędkością nagrywasz ?? Bo powinno się nagrywać z najmniejszą prędkością (tak jak linuxa) aby nie było błędów.

Tu nie chodzi o nagrywanie CD czy DVD z daną prędkością .Temat mego postu dotyczy programów które pokażą (bez podglądu filmu, że jest on uszkodzony?

Temat nagrywania z daną predkością tu nie ma znaczenia - bo na to zwracam uwagę - zresztą sporo filmów mam na dysku zewnętrznym, który często podłączam do gniazda USB w odtwarzaczu.

Chodzi mi tylko i wyłączenie o wyłapanie który film jest uszkodzony i jak to sprawdzić?

A spróbuj może tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 1.12.0.112