Czym przekonać użytkowników Opery do Firefoxa?

Czym przekonać użytkowników Opery do Firefoxa?

TYM!

:hahaha: :wink:

Pozdr.

Tylko bez kolejnej wojny przeglądarek :slight_smile:

a odwrotnie??

albo tym :slight_smile:

operastandard2il.th.png opera753mb.th.png

Nie rozumiem :roll:

to jest zart… moze nie masz poczucia humoru :wink:

FF i Opera jest lepsza i tyle; nie ma co się przekonywać xD

no w tym teście Firefox wypada mizernie na tle Opery :?

CANALETTO to co pokazał stefe to Firefox te skórką Opery :smiley:

Staroć, chyba boczi wygrzebałeś to z głębokich archiwów forum MozillaPL. Jak widać, gdy przychodzi co do czego, fani FF potrafią rzucać argumenty tak śmieszne (inna sprawa, że często kłamliwe), jak “Opera nie jest open source”, “Opera jest płatna”, “hej, kto w tych czasach żąda pieniędzy za przeglądarkę?” albo “mam FF i wiem, że jest najlepszy, Opery nie widziałem bo po co”.

a co tutaj jest smiesznego i klamliwego?

kto napisal, ze nie widzial opery?

Ja tam Operki nie lubie choc używałem ja pare miesiecy miałem wrarzenie że jest jakoś źle rozplanowana, no i bardzo denerwował mnie ten banner.

To trza było sobie klikami “zakupić” licencje :D:D

Wygląd możesz zmienić diametralnie , popatrz jak może wyglądać Opera http://my.opera.com/forums/showthread.p … adid=19033 . Czy potrafisz dokonać takiej metamorfozy IE czy Firefoxem?

Ale na co mi sie bawic w zmiane wygladu? Dla mnie przegladarka może składac sie tyko z pola do wklepywania adresu stronki i ulubionych.

no to popatrz http://my.opera.com/forums/attachment.p … tid=137532 . Nadanie indywidualnych cech przeglądarce jest jej bardzo dużym atutem . Nie zamierzam Cię przekonywać , trudno jednak się zgodzić , że wygląd interfejsu Opery jest jej mankamentem .

Wyglad co kto lubi ale chodzi mi o rozplanowanie opcji, bajzel troche jest, w FF jakos to lepiej upożadkowane, przynajmiej mi sie tak zdaje. :slight_smile:

Tylko po co :slight_smile:

I tak każdy zostanie przy swoim.

Był taki czas, że używałem Opery, a że mnie

drażniła - zamieniłem na Firefox`.

A i tak używam IE 6.0 z nakładką Avant

Może tym, że coraz więcej ma dziur i tym zaczyna doganiać IE?

opera ma jeden z lepszych filtrow…firefox duxo bajerow do wykorzystania… :o :smiley:

a dokladnie?

To znaczy?

Wiem, kto co lubi, ja do żadnej z tych dwóch przeglądarek nikogo specjalnie nie będę przekonywał, każdy wybierze, co uzna. Temat miał charakter żartu, by pokazać jakich Firefox’owcy używają argumentów, by zachęcić do siebie. :slight_smile:

A to znacie?

XXXXXXXXXXXXXX

Chociaż do Opery też pasuje… :wink:


:twisted:

Asterisk