Czym różni się emule 0.47a od emule 0.47a Xtreme?

jak w temacie! korzzystałem ze zwykłego emulka ale teraz zainstalowałem emule xtreme i ciekawi mnie czym one sie różnią poza wygladem! z góry thx :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

emule xtreme a gdźie go znalazłes, pierwszy raz o nim słysze podaj link

omg, tyle tu już jesteś, a dalej GOOGLE.pl nie znasz? :-x

wpisz sobie tam: emule xtreme. chyba będzie szybciej…

mozliwe :mrgreen:

różni się tylko tym ze ma moda wbudowanego ale nieiwem jakie ma wlaściwości

sprawdźiłem i nic ciekawego lepszy emule 0.47 lub 1.

Trochę dziwi mnie , że ktokolwiek ściąga moda nie zajrzawszy uprzednio na jakąkolwiek stronę opisującą go. Jeden z licznych , wyczerpujących opisów można znaleźć tutaj. Każda “porządna” wersja eMule zawiera plik changelog.txt gdzie opisane są zmiany jakie przechodził dany model mułka na danym etapie rozwoju.

Mimo iż mody są zmienionymi wersjami eMule to podstawowa funkcja programu - pobieranie / wysyłanie plików , funkcjonuje tak samo. Jeśli szukasz wersji która ściąga “szybciej” to lepiej sobie odpuść bo to nie w ten sposób funkcjonuje.

Mody to przede wszystkim dodatkowa funkcjonalność i rozszerzone możliwości konfiguracji , niemniej by korzystać z nich z pozytywnym efektem trzeba wiedzieć jak to wszystko działa. Dla nowicjuszy nie znających funkcji modów eMule skrobnąłem przed rokiem krótki tekst z tłumaczeniem podstawowych , częściej spotykanych opcji , oczywiście od tamtej pory pojawiły się nowe o których nie wspomniałem.

Co do Xtreme to mod niezwykle popularny i nienajgorszy choć osobiście go nikomu nie polecam , wersja której sam używam banuje automatycznie wszystkich użytkowników tego skądinąd wspaniałego wynalazku :smiley:

Warto wspomnieć o wspieraniu przez Xtreme UPnP gdyż często pomaga to rozwiązać niedoświadczonym użytkownikom problem z low id bez konfiguracji routera.