Czym się interesujecie, gdzie pracujecie uczycie się

(Donek90) #1

Piszcie tu taj czym się interesujecie, gdzie pracujecie lub się uczycie.

Ja interesuje się motoryzacją, motocyklami, samochodami, techniką mechaniczną, muzyką, gram na gitarze, mam swój zespół rockowy, tak dla siebie gramy. Lubię czytać fajne książki i wściekać sie na motorze :smiley: i lubię pograć w fajne gry i posiedzieć na necie.

Uczyłem się w Gimnazjum, a teraz idę do Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu

(Błażej) #2

BMX, fizyka jądrowa, Skutery, no i oczywiście Internet.

Chodziłem do gimnazjum, idę do Liceum w Warszawie :mrgreen:

BTW: Temat trochę zbędny bo co kto robi i lubi można wyczytać w profilu :stuck_out_tongue:

(x-awier) #3

Ja bardzo lubię komputery, internet, gry wszelakiego rodzaju, rowery, koszykówkę, piłkę nożną, oglądanie dobrych filmów, chodznie nad jezioro, basen czy morze.Tylko tyle zdołałem wymyśleć :slight_smile:

(M a x) #4

Mechanika precyzyjna ,elektronika , informatyka w szeroko ogólnym pojęciu

Ps w wolnych chwilach fotografowanie

(Shawn Michaels) #5

Ja interesuje sie Muzyką , Wrestlingiem , Grami na wszystkie platformy , Kulturystyką

Skończyłem Technikum-Ekonomiczne i oblałem Egzamin zawodowy (strasznie ciężki :frowning: ) teraz czekam na wyniki z matury a potem na studia zaoczne i do pracy

(Szkudlarek) #6

rano interesuje się tym co robi moja kobieta...

wieczorem interesujemy się już razem :smiley:

Wszystko co z komputerami; muzyka: rock, metal, rave, hiphop itd., ucze się w gimnazjum :stuck_out_tongue:

(Airborn) #8

fotografią, komputerem, nowymi technologiami, Ogame (z tego trzeba by się wyleczyć), muzyką (Bad Religion, The Cranberries)

studiuję Elektronikę i Telekomunikację, co jednak średnio mnie kręci (przynajmniej narazie)

(Zagorskid) #9

Ja interesuję się informatyką - szczególnie fascynuje mnie cotygodniowe odwirusowywanie komputrera mojej sąsiadki (chyba nie ma wirusa, którego by nie złapała, a komp zabezpieczony przyzwoicie; nie wnikam po jakich stronach łazi :P), ogólnie kwestie bezpieczeństwa; grafika i webmastering... Szeroko pojęty internet.

Sprawy pozakomputerowe - biologia, ekologia i chemia. W wolnej chwili fotografuję, szczególnie lubię zajmować się owadami.

Poza tym uczę się w liceum na profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzoną matematyką i we własnym zakresie informatyką :P.

Więcej grzechów nie pamiętam.

(system) #10

Ja interesuje się Informatką oraz muzyką (Prawdziwy hip-hop), nie lubie czytać ksiązek (jedyną, jaką w życiu przeczytałem był Elementarz) :smiley: Oprucz tego jestem ogólnym szukaczem oprogramowania, o którym mówienie na tym forum zabronione jest przez regulamin :smiley: Chodze do liceum, do klasy o profilu "zarządzanie informacją" i właśnie zdałem pierwszą klase :smiley:

(Bary1986) #11

http://www.zse.bydgoszcz.pl

(fiesta) #12

Po za tym regulamin forum mówi że:

:stuck_out_tongue: 8)

(101st Paratroop) #13

Ja czym sie interesuje? Po pierwsze to może OFP ( Operation Flashpoint dla niekumatych :wink: ) . Po drugie to ... OFP i misje do niego . Po trzecie to będzie ... eeee.... OFP i forum o nim. A dalej już tylko inne podkategorie OFP ( newsy, kampanie, jakis download ) . Za OFP jest Militaria i konflikty zbrojne, Komputery, gry, nauka. Co do tego gdzie pracuje i czym się zajmuje ... to ja nie pracuje i niczmy sie nie zajmuje. O! Uczeń jestem.