Czym sie różni Call of Duty 2 od Call of Duty 2 Big Red One?

Mam Call of Duty 2 a widzialem kiedys w sklepie Call of Duty 2 Big Red One to jest to samo czy sie rozni slyszalem gdzies ze jest wiecej misji amerykanami to prawda?

Jest narazie na komputer

a

Na PS 2 :slight_smile:

ciekawe :?

A O Xbox 360 slyszales ?

wersja na ps2 różni się dwoma rzeczami dość słabą grafiką w stosunku do odpowiednika na pc oraz inną konstrukcją misji dla przykładu na kompie zaczyna się gre rosjaninem a w big red one gościem z usa

To nie wygląda jak konsola a jak komputer :mrgreen:

co z tego jak poziomem grafiki ustępuje pc quake 4 wygląda syfnie na tą platformę porównując go do takiego f.e.a.r’a to niebo a ziemia wydałem na to pudło ponad 1500 zł i nie jestem jakoś w pełni zadowolony

Gdybyś poczekał miesiąc to byś nie kupił.Nikt nie uważa tego za next-gena ponoc grzeje się jak piec a grafa jak na przeciętnym kompie.PS3 jednak nie bedzie miec konkurencji.

heh pocieszające jest to że cenna nie była zbyt wygórowana ps3 chodź napewno droższe to przynajmniej będzie oferować gry lepszej jakości metal gear solid 4, tekken 6, resident evil 5 same perełki chodź na X’a też się szykuje ciekawa pozycja mianowicie wolfenstein 360 warto poczekać