Czym sie różni Call of Duty 2 od Call of Duty 2 Big Red One?

(Daroo7) #1

Mam Call of Duty 2 a widzialem kiedys w sklepie Call of Duty 2 Big Red One to jest to samo czy sie rozni slyszalem gdzies ze jest wiecej misji amerykanami to prawda?

(Edgarmks) #2

Jest narazie na komputer

a

Na PS 2 :slight_smile:

(Koks497) #3

ciekawe :?

A O Xbox 360 slyszales ?

(Devil May Cry3) #4

wersja na ps2 różni się dwoma rzeczami dość słabą grafiką w stosunku do odpowiednika na pc oraz inną konstrukcją misji dla przykładu na kompie zaczyna się gre rosjaninem a w big red one gościem z usa

(Songo93) #5

To nie wygląda jak konsola a jak komputer :mrgreen:

(Devil May Cry3) #6

co z tego jak poziomem grafiki ustępuje pc quake 4 wygląda syfnie na tą platformę porównując go do takiego f.e.a.r’a to niebo a ziemia wydałem na to pudło ponad 1500 zł i nie jestem jakoś w pełni zadowolony

(Songo93) #7

Gdybyś poczekał miesiąc to byś nie kupił.Nikt nie uważa tego za next-gena ponoc grzeje się jak piec a grafa jak na przeciętnym kompie.PS3 jednak nie bedzie miec konkurencji.

(Devil May Cry3) #8

heh pocieszające jest to że cenna nie była zbyt wygórowana ps3 chodź napewno droższe to przynajmniej będzie oferować gry lepszej jakości metal gear solid 4, tekken 6, resident evil 5 same perełki chodź na X’a też się szykuje ciekawa pozycja mianowicie wolfenstein 360 warto poczekać