Czym się różni kura od kurczaka?

Niestety masz racje :frowning:

Bez przesady, akurat takie hodowle brojlerów widziałem i nie wygląda to jakoś strasznie… po prostu masa drobiu w hangarze, jeden obok drugiego. Z resztą z innymi tego typu miejscami też tragedii nie ma. Jak ktoś nie jest specjalnie wrażliwy i nie jest oderwany od rzeczywistości to myślę, że go mocno to nie ruszy.

@lith

Tu chodziło o ubojnie, nie o fermę.

Z tym co kogo rusza to duża rozbieżność jest, na Planet leciał fajny dokument o patologach. ich podejście mnie zaskoczyło. Tytułu nie pamietam :frowning: ale wart obejrzenia dokument

Znam ludzi na wecie, co mają zajęcia i praktyki w rzeźniach i jakoś mięsko szamają aż im się uszy trzęsą. Niby im większa ubojnia i idzie to na większa skalę tym wygląda to mniej strasznie. Tak samo ludzie robiący w maku zazwyczaj nie maja oporów przed szamaniem tego co się tam robi, a piekarz zje chleb z piekarni, w której pracuje. Akurat o szczególnym poczuciu humoru u patomorfologów miałem i niejednokrotnie będę pewnie miał okazję się przekonać :stuck_out_tongue:

Wiesz pracują tam ludzie ci co z tym nie maja problemu, ja mając już kilka lat (zmuszany) byłem do widoku jak się świniaka ubija prymitywnie, a potem rozprawia. Do dziś nie lubię tego, ale swiezynke zawsze lubię.

wiesz wegetarianin pracujący w masarni to by było trochę dziwne, albo i nie heheh

wracając do patologów, w tym dokumencie, to nie chodziło o poczucie humoru, a bardziej o wizje świata i życia.

Powiedzmy to tak: Kura to baba, Kurczak to facio. Kura Stara, Kurczak młody. Kura znosi jeszcze jaja, kurczak zapładnia koguty płci żeńskiej, potem te znoszą jaja i rodzą się facety koguty, a ci zapładniają kury i rodzą się kurczaki… taki krąg :lol:

?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kogut

A ja myślałem ze to określenie bez płciowe, jak np. DZIECKO :stuck_out_tongue:

Prawie masz mnie na sumieniu rotfl.gif

StarterX4

Darwin przy tobie to Cienki Bolek :smiley: :smiley:

Można było by nawet powiedzieć, iż Starter był muzą Darwina :lol:

Nooo bez przesady… Zakładam, że Starter X4 to nie “kogut płci żeńskiej”…

Kto go tam wie :smiley:

jacko1998 ja sprawdzać nie mam zamiaru… Ty rób, co chcesz… :stuck_out_tongue:

Chyba wystarczy tych bzdur.

Zamykam.