Czym się różni pajączek od Front Page'a?

Czy w pajączku można pisać strony w normalny sposób tak jak we Front Paigu a później on to wszystko konwertuje na HTML czy nie ?


Zmiana tytułu

Asterisk

Pajączek jest tekstowym edytorem stron html, a FrontPage graficznym. Jeżeli dopiero zaczynasz tworzyć strony html polecam FrontPage. Jest o wiele łatwiejszy w obsłudze. :slight_smile:

W jaki sposób zrobić we Front Paigu tak aby klikając na zdjęcie powiększało się ?

Autominiatura :smiley:

Prawoklik na zdjecie i wybierz opcje w/w.

Musisz zrobić hiperłacze na zdjąciu. Klikasz PPM na miniaturce zdjęcia i podajesz adres do Zjęcia “pełnych wymiarach”.

Autominiatura zrobi wszystko za ciebie. Tylko robisz to i gotowe, nie trzeba robic rzadnego hiperlacza.

Jak najbardziej oba sposoby są dobre. Lecz miniaturka raczej łatwiejsza do wykonania. :smiley:

A ja Ci radzę pobawić się na OpenOffice,który też jest edytorem graficznym.Może moja strona nie jest rewelacyjna(nawet napewno nie)ale jakoś ją wydłubałem w OpenOffice i najważniejsze,że za darmo! !!

polecenie html:

zielony - link do pliku graficznego

niebieski - wyświetlanie w osobnym oknie

czerwony - wyswietlanie pliku, ustalenie wielokości

pomaranczowy - ramka

myśle, że troche pomogłem :wink:

Jasne, że powinno jej pomóc. Do stron niezastąpiony jest…Notatnik i podstawy html.

Na pewno wyjdzie.

Dodatkowo, warto poszperac po necie, gdzie są gotowce javy. Klikasz i obrazek przykleja się do kursora, tylko powiększony.

:smiley:

Pozdrówa