Czym sie różnią sie iPOD-y nizej od siebie?


(Pinio150) #1

Witam tak jak w temacie chciałbym sie was spytac czym sie roznia

iPOD-y poniezej od siebie? :

[iPod with video 30 GB - białe](http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video odtwarzacze/Apple_iPod/iPod_with_video_30_GB biale/pelny,id,18538/)

[iPod U2 30 GB - czarne](http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video odtwarzacze/Apple_iPod/iPod_U2_30_GB czarne/pelny,id,29920/)

[iPod 80 GB - czarny](http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video odtwarzacze/Apple_iPod/iPod_80_GB czarny/pelny,id,34685/)

Otorz sa 30GB iPOD-y Apple i one sie róznia tylko kolorem czarnym i białym tak samo jest z wersja 80GB. A ta wersja limitowana jest parametrami lepsza od zwyłej 30gb czy tylko rozni sie czerwonym kołkiem i autografami z tyłu? Prosze o pomoc. Poniewaz niedługo przymierzam sie do kupna iPOD-a i chce znac wszystkie wady zalety parametry sprzetu itp... Prosze piszcie :slight_smile:

Jaki byście wybrali na moim miejscu? Rozwazam kupno albo 30GB albo 80GB wersji chociaz bardziej bym wolał wziąźć 30GB zwykłego białego lub czarnego ale te roznice ze o 60% ekran jasniejszy i do 80% bateria sie ładuje w 2H a do pełna w 4H a 3gb w ile sie ładuje? Czy te roznice w parametrach sa mocno odczuwalne? Czekam na wasze opinie :smiley:


(Bunio) #2

Z tego co wiem, tylko to je różni.


(Pinio150) #3

Tak tez myslałem dzięki Bunio ze utwierdziłes mnie w moim przekonaniu. A z tego co wiem sa jakies kilka generacji iPOD-ów z roznymi wielkosciami czy moze mi ktos to jakos powiedziec rozpisac czy coś? Chciałbym wiedziec ile jest generacji i ile w dana generacje wchodzi iPOD-ów. Prosze piszcie to dla mnie wazne. Bede wdzieczny za kazda odpowiedz.


(Bunio) #4

Jak narazie powstało 5 serii iPod'ów.

Powstała również seria 5,5. Nie wiem czym się różni od 5.

W każdą serię wchodzi kilka modeli, z róznymi pamięciami.

Do poczytania (nie jest tego za dużo, ale tabelka wiele wyjaśnia):


(walker123) #5

Łaaa... Pinias, tyle GB to ja nie mam na komputerze... :stuck_out_tongue:

Znaczy nie że w danych a w mp3... xD

-Ja bym wolał kupić tańszy a lepszy, ale chyba te są najlepsze.. xD


(Pinio150) #6

Bunio dzieki za pomoc najlepiej mi to wszystko rozjaśniłes.Wiem juz więcej ale nie wszystko jeszcze troche musze o tych iPOD-ach poczytać aby kupic bardzo dobry idealny sprzet. Jeszcze mam troche lektury do czytania.

Moze nie masz tyle mp3 ja tez nie ale wrzuci sie filmy itp... rzeczy i jakos zejdzie pamieci.

Nie no jak juz to wole kupić coś bardzo oryginalnego. Ale poki co sie narazie rozgladam. Jeszcze troche niedługo sobie moze kupie. Ale na to trzeba czasu.