Czym się różnią te trzy programy?

(system) #1

Czym się różnią te dwa programy?? Panda Antivirus Platinium a Panda Titanium Antivirus a Panda Platinium Internet Security. Który z nich jest najlepszy do ochrony kompa min do ochrony przeciw wirusami??

(Beed) #2

Poczytaj

http://www.pspolska.pl/produkty/komputer_w_domu.html

(Robbynaish) #3

Praktycznie to tak: Używam Platinium - u mnie dobrze chodzi, jest łatwa w obsłudze, nie obciąża kompa. Titanium jest prostsza - także w działaniu, a PPIS bardziej rozbudowana (może przez to lepsza), trochę trudniejsza w obsłudze i konfiguracji, a jak ją testowałem to mocno zwalniała kompa.

(system) #4

A który waszym zdaniem jest najlepszy?? Który byście mi polecili??

(Chees) #5

Panda Platinium Internet Security według mnie! :smiley:

(Arletamikulska) #6

wedlug mnie panada platinum jest dobra.pozdrawiam. :wink:

(Beed) #7

A ile Mega ma ta Panda Platinium Internet Security ?

(Marsmo) #8

Nie dziwię sie Twojemu pytaniu, bo na stronie Pandy (obojętnie wersja polska, czy com), można sobie nogi uchodzić... :twisted: ... a i tak się nie dowiesz... :shock:

Rozmiar pliku: 28,37 MB

(Siembiges) #9

http://nowe.pl/modules/newbb/viewtopic. ... 34&forum=3 ???

(fiesta) #10

tam to są dopiero bajkopisarze :PPP

siedem odpowiedzi na pytaie i ..........................

żadna nie na temat :o :o :o

(3dm Racek) #11

Panda Antivirus Platinum. Sam korzystam 8)

P.S.

To nie to co na frum.dobreprogramy :wink:

(P_paweł) #12

Ja polecam panda internet seciurity i najlepsza jest 9 poniewasz ma wszystkie morzliwe zabezpieczenia jakie panda software wymyśliła.

(iGreq) #13

N ie polecam Pandy Titanium, ponieważ ona nie ma Firewalla.(Platinum i Internet Security - TAK) A jak wiadomo, firewall w dzisiejszych czasach to podstawa.

C hyba ze chcesz korzystać osobno z firewalla a osobno z antivirusa.

M oim zdaniem najlepsza jest Panda Internet Security - jedyna wada to brak polskiej wersji (chyba ze nie jestem na "topie" :D)

P ozdro.

(Czr R1) #14

A ja wogóle pandy nie polecam używałem ją przez jakiś czas i byłem zadowolony ale zmieniłem dysk i zaisntalowałem nod32 to jest to czego szukałem (na starym dysku długo się windows startował z nodem więc go wywaliłem) Jest szybki zajmuje mało pamięci.Z tych Pand to polecam PLATINUM. Ale radzę Ci żębyś sobie zainstalował noda jest the best :stuck_out_tongue:

(Asterisk) #15

A tutaj są - czemu powielasz info ?

Tu nie dział Na Luzie

PS.

Inne OT ===:> Kosz