Czym spatchować uxheme.dll

Witam, czym można spatchować uxtheme.dll na sevenie rtm?

http://www.blogsdna.com/2231/how-to-pat … -style.htm

NiwradSoft UxTheme pather

A po co jakieś patchery dajecie ? Najprostszy i najlepszy sposób to:

Wchodzisz na www.withinwindows.com/uxtheme-patches/

Sciągasz pliki dla Win 7 7127. Następnie przejmujesz na własność pliki z system32 i dajesz pełne uprawnienia dla Administratorów. Po tym zmieniasz nazwy starych plików na .old i wkopiowywujesz nowe pliki restart windy i możesz stosować nowe skórki.

No wszystko fajnie, tylko po jednym takim sposobie robiłem formata, bo seven zaczął mi pluć błędami i nie byłem w stanie uruchomić systemu… Jeszcze mam pytanie, czy znacie jakieś strony z fajnymi skórkami do seven’a?

deviantart.com - tam jest tego mnóstwo :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

Eee jak mógł ci pluć błędami ? Ja mam w ten sposób podmienione pliki i wszystko gra. Ale widać że ciebie to przerasta.

Ok, już działa… Najwyraźniej coś źle robiłem…

RMK_99 , zrozum, że niektórzy nie chcą sami grzebać w plikach systemowych - lepiej mieć program, który odwali robotę za ciebie - są takie patchery, które nie wymagają instalacji - podmieniasz i kasujesz.

Ale ja już pisałem, że udało mi się. Po prostu miałem pliki pobrane z innej strony i nie pomyślałem, żeby spróbować z tej co podał RMK_99 tylko od razu założyłem, że się nie uda i po przemyśleniu wszystkiego utworzyłem punkt przywracania systemu, podmieniłem pliki i jak już wspomniałem system uruchomił się bez problemu, tak więc temat uznaję za zamknięty…

Tak tylko że każdy program nawet raz odpalony pozostawia po sobie wpisy w rejestrze a każdy niepotrzebny wpis to niepotrzebne zaśmiecanie rejestru. A ręczna podmiana nie pozostawia śmieci.