Czym zastąpić winampa?

Pogrzebałem w gogle na forum na vortalu Wyszło to samo AIMP Niby dobry Ale mam do kilku piosenek teledyski. I tu zonk za chorobe aim obrazu ni pokaże.

Więc sie pytam czym Zastąpić o kombajn mam piorunka wersja 5.61 więc nie pisać czemu zmieniasz?

Czekam na propozycje:)

Jetaudio. Używałem bardzo polecam. Z teledyskami nie będzie miał kłopotu.

Ja używam foobar2000 lekki, szybki i wystarczający w zupełności ; )

Czymś co Ci się podoba i jest wygodne/funkcjonalne, tak naprawdę tylko to ma znaczenie.

Windows Media Player w wersji 11 lub 12 jest nawet dobry. Przynajmniej dla mnie.

ja używam KMplayera do filmów i do muzyki powinien Ci sie spodobać

zależy do czego chcesz używać.Ja miałem już wszystkie kombajny ale doszedłem do wniosku,że do słuchania wielu stacji radiowych z całego świata a co najważniejsze ściągania muzyki w czasie rzeczywistym /jednym kliknięciem bez żadnych dodatkowych programów/najprostrzy i najlepszy jest KALENDARZ XP-funkcja radio.

Chodzi Mi tylko oto żeby Mieć program Obsługujący mp3 i Avi od czasu do czasu żadnych radyjek wypalania płyt

Avi tylko do teledysków i tyle AIMP byłby idealny tylko tych teledysków nie odtwarza

P żeby to żarło mniej niż winamp

AIMP vlc

Poszukaj na softpedii. Jest od groma tych programów, kieruj się własnym gustem i funkcjonalnością programu, ja zawsze miałem oddzielne programy do muzyki i filmów, używałem winampa 2.xx i cinemaplayer.

AudialsOne Standard 8 http://www.computerbild.de/download/Aud … 17366.html