Czym zgrać klip video ze strony WWW

Witam. Mam malutki problem, pilnie potrzebuje sciagnąć 3 filimik ze strony http://www.itvp.pl niestety trochę ciężko to tam zrobić, bo żadnymi “tradycyjnymi sposobami” nie da sie tego wykonać. Moze ktoś ma jakiś pomysł by to zrobić, bo jest to dość ważne dla mnie.

Jeżeli jest w odtwarzany w WMP to kliknij na nim PPM i właściwości, pokarze się źrodło pliku. Skopiuj go do przeglądarki i enter.

No niestety, tak prosto się tego zrobić nie da.

Plik jest odtwarzany w WMP i do źródła pliku też mogę się dostać. Kopiuje go do przeglądarki ENTER i… otwiera się WMP i odtwarza się film. No dobra, ale jest jeszcze problem z zapisem go na dysk. Bo potrzebuje ten plik zgrać na kompa i jeszcze dodatkowo na płytkę. Opcja typu “kopiuj na…” nie działa w tym przypadku :frowning:

A DAP, Flashget??

Próbowałem już Flashgetem, ale niestety wyświetla się komunikat że nie mam dostępu do tego pliku

Próbowałem też sciągnąć takim programikiem SDP Multimedia, ale komunikat wyskoczył podobny.

Teoretycznie zapisac go nie moge na twardy, ale ogladac w necie jak najbardziej tak. Ja natomiast jednak potrzebuje na twardym i nagrac na CD, bo to dla kolezanki :smiley:

I go nie zgrasz bo jest zapezpieczony przed kopiowaniem.

Wiesz to, że jest zabezpieczone to ja wiem. Ale to wcale nie oznacza, że nie można tego zgrać. Może istnieje chociaż jakiś program, który np. nagrywa to co się dzieje na ekranie, albo coś podobnego.

A może tez ten plik znajduję sie w jakimś folderze plików tymczasowych.

Naprawde potrzebuje pilnie pomocy :slight_smile:

I ta informacja powinna Ci wystarczyć. Skoro jest zabezpieczony to widocznie ktoś miał w tym jakiś cel. Teledysk jest chroniony prawami autorskimi.

Topic zamykam.