Czym zrobić log zrywania połączenia z neostradą

Witam . Neostrada często zrywa mi połączenie i długo nie może nawiązać. Złożyłem reklamację nawiasem mówiąc już nie pierwszą, i chciałbym podeprzec się logiem ile razy na dobę zrywa i kiedy o której godzinie aby złożyć konkretną reklamację na piśmie - bo przecież powinienem mieć Internet cały czas . Wina leży napewnno po ich stronie bo po każdej reklamacji poprawia się a potem znowu lipa. Komputer mam w pracy więc ni siedzę przy nim cały czas ale mogę zostawić włączony całą dobę . Mam ruter WAG200G ale w nim nie mogłem znaleźć opcji logów .Przjrzałem różne programy opisane na forum, ale ni wiem który rozwiązał by mó problem. Proszę o radę - pozdrawiam

Witam na początek wklej logi z HijackThisa i z combofixa na czas uruchamiania combofixa wyłącz antywirusa i zaporę logi wklejasz na http://www.wklej.org i przeskanuj kompa kasperskim online.Zapomniałem dodać że tutaj na forum wklejasz linki z logów

Problem nie leży w kompie tylko w połączeniu Neostrada - Ruter ! a pytanie dotyczy zapisu logów .