Czysta instalacja Visty na laptopie


(wojtekmaj) #1

Czy zainstalowanie czystej wersji Visty na Toshiba Satellite A200 jest bezpieczne? Tzn czy system będzie działać stabilnie i wydajnie?


(Zbych ) #2

ja odpowiem z własnego doświadczenia , "czysty" system będzie bardzo stabilny i bardzo wydajny , instalując coraz to więcej programów , gier i aplikacji (często nieświadomie niekontabilnych z vistą) system staje się wolny i niestabilny aż popada w stan "agonalny" to jest moje prywatne zdanie na temat visty, i nie jestem przeciwnikiem visty.


(timon1981) #3

Ja mam od Lipca Vista zakupiona z laptopem i wszystko smiga bez zarzutu. Fajny system. Fakt że troche dłużej sie uruchamia i8 zamyka niz xp ale czy aż tak to uciążliwe? Czy nikomu nie chce sie pare sekund poczekać dłużej? Ja wolę poczkać parę sekund dłużej i cieszyć sie lepszym systemem. Pozdrawiam


(wojtekmaj) #4

powiem tak, użytkownikowi który nie ściąga warezów, nie ma p2p, nie łazi po pornolach a mp3 ściąga sobie po bożemu z wrzuty, na dodatek używwającemu firefoxa lub opery nic nie grozi i antywirus mu naprawdę po nic :slight_smile:

wątpliwości miałem tylko dlatemu, że niektórzy wspominali, że preinstalowany system ma sterowniki do laptopów, a ja o laptopach póki co bladego pojęcia nie mam :slight_smile: dzięki w takim razie ;]


(lazikar) #5

technik_elektro ; PaPuX i kilku innych kolegów proponuje nie pisać więcej postów nie na temat. Autor pytał o to czy lepiej zainstalować Vistę z dodatkami Toshiby czy czysta kopie bez dodatków.

Wszystkie posty kosz


(Pgpiotr) #6

witam po raz pierwszy

również zastanawiam się nad vistą. Mam toshiba satelite a200 1sm i generalnie uważam że po zainstalowaniu całej płyty jest ok chodzi bezbłędnie nic nie musiałem dogrywać, jest tylko jeden problem po zainstalowaniu visty ze wszystkimi sterownikami zajeło mi to ok 12 gb czy jest to możliwe czy coś jest nie tak?