Czysta Strona x_X

jaki system?

XP sp3

o ile pamiętam to

panel sterowania > sieć > klikasz na swoją sieć prawym klawiszem myszki > właściwości > protokół internetowy tcp/ip > właściwości > użyj następujących adresów serwerów dns > i je wpisujesz > ok > ok i restart kompa

Które dns wpisać ? 85.232.255.183 hmm

194.204.152.34

194.204.159.1

8.8.8.8 - wpisz to.

no albo takie jak podał Areh

Ale 2 takich samych się nie da wpisać.

Ja pie^^^le działa :smiley: działa działą :smiley:

Dzięki wielkie panpwoe :stuck_out_tongue:

Wpisałem to

194.204.152.34

194.204.159.1

I strona śmiga !

Jeszcze raz wielkie dzięki :stuck_out_tongue: W jaki sposób mogę się odwdzięczyć ? jest tu jakieś pomógł czy coś ? :stuck_out_tongue:

to jeden wpisz, wystarczy

edit: pozdrawiam

po jakimś czasie wróć do automatycznych ustawień, albo może i lepiej nie wracaj :slight_smile:

nukemski , Hehe na razie zostaję na tym co jest ^^ Administrator Bez Forum :smiley: Jak to wyglądało ^^ Ale najważniejsze że problem rozwiązany :slight_smile: Dzięki wielkie :slight_smile:

nukemski , Hehe narazie zostaję na tym co jest ^^ Administrator Bez Forum :smiley: Jak to wyglądało ^^ Ale najważniejsze że problem rozwiązany :slight_smile: Dzięki wielkie :slight_smile:

Z tymi serwerami DNS, to różnie bywa i tych mniejszych firm bywa, że zawodzą. Przy kłopotach z połączeniami (bywają takie jak Twoje, ale mogą być też inne np. błąd połączenia ze stroną czy strona nie znaleziona) warto więc czasami poeksperymentować przy kłopotach z połączeniami.

Te adresy które zaproponował nukemski są z TPSA.

(DNS z TPSA)

194.204.159.1

194.204.152.34

Propozycja Areh, to:

(DNS z Google) Wiadomo, firma z potężnymi serwerami.

8.8.8.8

8.8.4.4

Nieźle też się sprawdzają:

(Open DNS)

208.67.222.222

208.67.220.220

faktycznie, serwery dns z google to najlepszy pomysł