Czysto brzmiące głośniki ~150zł

(system) #1

Witam. Szukam głośników 2.0 lub 2.1 do odsłuchu muzyki w niedużym pokoju, około 4x3=12m^2. Zależy mi raczej na czystości dźwięku niż maxymalnej mocy, przy której okna wypadają z ramek :stuck_out_tongue: Karta dźwiękowa zintegrowana- Realtek HD Audio. Słucham wszystkiego po troszku. Chciałbym, żeby bas był miękki i soczysty, nie taki pusty i płytki, dźwięki bez trzeszczenia w tle itp. Natomiast głośniki mogłyby nie posiadać efektu buczenia (tak że trzeba je na noc z gniazdka wyłączać :smiley: ). Na wyglądzie mi nie zależy, no ale żeby to miało ręce i nogi^^

Moje propozycje:

CREATIVE INSPIRE T3100

CREATIVE INSPIRE A300

LOGITECH X-230

Genius SP-HF 1250X

Genius SP-HF2.0 3000A

Co wy byście wybrali? I dlaczego?

(Cyba91) #2

X-230

(Rafi Odb) #3

http://www.allegro.pl/item540922373_gen ... 2000x.html

eloelo320 tem zestaw bedzie bardzo dobrym wyborem spelni twoje wymagania sam osobiscie sluchalem tych glosnikow i naprawde rewelka. :smiley:

wybor wostawiam tobie

(Bakareg) #4

Mam x-230 i jestem zadowolony. Do muzyki elektronicznej bdb. Basy nie każdemu pasują więc często trzeba je czasami mocno przykręcić - to oczywiście zaleta. Grają generalnie lepiej niż moja wieża do której wcześniej komp był przyłączony.

Geniusy podobno są bdb+ więc możesz także śmiało brać.

(Mareksz85) #5

Sam mam Creative'y więc wiem jak brzmią - dałem za nie 2 stówki i warte były swojej ceny :slight_smile: Dobre są także Logitecha - znajomy zakupił sobie w zeszłym miesiącu w Vobisie zestaw Logitecha 5.1 i przyznam że bardzo dobry zakup zrobił :slight_smile: