Czyszczenie monitora

Szukam dobrego srodka który usunie mi mała plamke (tłuszcz) z monitora LCD ,jaki do teog środek ? (sprawdzony)

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 23:05 został dopisany post przez ostojadlo18

:frowning: ?

Najlepiej suchą szmatką lub specjalnymi ściereczkami do monitorów LCD. Broń Boże NIC NA BAZIE ALKOHOLU.

Możesz też użyć specjalnej pianki do monitorów dostępnej w sklepie komputerowym :smiley:

Tak ściereczki do czyszczenia okularów lub monitorów odrobina wody i odrobina siły i tyle. Ja od tylu lat tak czyszczę i dla mnie nie ma nic lepszego!

odrobina wody i siły nic nie daje na tłuszcz…Może ta specjalna pianka da coś ,ktos ja uzywał ? :frowning:

a czy bezpiecznie będzie czyścić monitor taką ściereczką do okularów z odrobiną wody lub ściereczką do płyt (oczywiście przy wyłączonym monitorze)?

czy długo trzeba czekać na włączenie monitora po czyszczeniu ??

???

Mydło.

Najlepiej użyć wilgotnych chusteczek antystatycznych.

Ale ja chcem usunać plamkę po tłuszczu … :frowning:

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 0:25 został dopisany post przez ostojadlo18

jest szansa ze piaka to usunie ? :frowning:

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 0:48 został dopisany post przez ostojadlo18

prosze o następne rady …

To zrób tak jak powiedziałem ja i czesiek144 , …

Ja w taki sposób czyszczę komputer od lat i najprawdopodobniej tłuszcz też się na nim znalazł… Dla mnie niezawodny sposób!

viewtopic.php?f=19&t=235707

Dobrol , no właśnie szkoda, że nie znalazłem tego bo nie musiałbym się powtarzać!

Uzywałem płynu do naczyn i do okien , który radzi sobie z tłuszem jednak z plama na monitorze sobie nie poradził . . .

Nie wolno czyścić monitora żadnymi detergentami !

no to fajnie …

Miałem na monitorze tłuszcz, miałem odbite palce i jedyne co zrobiłem to kupiłem następujący zestaw:

http://sklep.vobis.pl/oferta/akcesoria/ … is_nb.aspx

Nie ma nic lepszego, używam tego preparatu do czyszczenia TV, LCD (mat/połysk) i jestem b. zadowolony.

Pozdrawiam :wink: