Czyszczenie rejestru programem JV16

Witam

Mam zainstalowaną starszą wersję tego programu na Windowsie 7.

Po czyszczeniu rejestru po wybraniu ocji pozycje które można bezpiecznie usunąć.

Podświetla mi bardzo dużo wpisów, lecz nie chce ich usunąć,bardzo długo myśli a potem się zawiesza.

Próbowałam już kilka razy i nic.

Jaka może być przyczyna.

Pozdrawiam

Windows 7 jest wspierany tylko przez JV16 Powertools 2010. Dlatego nie możesz niektórych plików usunąć i nie działa kompaktor rejestru.

Ja używam JV16 Powertools 2010 i według mnie żaden darmowy cleaner nie dorówna mu.

Nie baw się starszymi wersjami jv16 na Windows 7 jeśli nie chcesz mieć kłopotów. Kup nowszą wersję wspierającą Win7 lub poszukaj mniej radykalnych ale za to darmowych rozwiązań.

Za dużo PC Formatu kolego czytasz, ilość wpisów znalezionych nie znaczy o tym , że narzędzie jest skuteczne. Jak chcesz to szalej i idź na ilość, ale nie namawiaj do tego innych. Testowałem Vit, znajduje najwiecej ze wszystkich, tylko że 40% wpisów nie jest wcale niepotrzebna i znajduje wpisy z powołaniami do skrótów, które istnieja, przez co dużo ludzi odczuwa po czyszczeniu duży przyrost wydajności, ale po kilkunastu czyszczeniach zaczynaja się fixy systemu. Jest o tym głośno na nieoficjalnym forum Vita. Pozostaje zwolennikiem recznego czyszczenia rejestru, ewentualnie najbezpieczniejszy Ccleaner lub najnowszy jv16 z trybem pomijania systemowych plikow i uslug.

Popieram @andrew.38-3

Registry First Aid Pro jest jak dla mnie najlepszym znanym mi programem w tej kategorii.

A jeśli chodzi o jv16 to jest to dużo niższa półka.Raczej nie ma co porównywać tych dwóch programów do siebie.

POZDRO.

Dziękuje wszystkim za opinie i podpowiedzi.

Pozdrawiam

Karina